• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Омельченко: У них одна програма - «Омелю - геть!»

    Опубликовано: 2005-11-09 11:37:00
    Киевский мэр Александр Омельченко на сегодняшний день не готов выставлять свою кандидатуру на выборах мэра столицы. Об этом он заявил журналистам, выходя из здания Кабмина.

    «Питання дуже і дуже принципове, нелегке і складне. Річ не тільки у тому, що хочу я чи не хочу балотуватися. Чи бажають цього кияни, чи не бажають - це життя підтвердить. Але з таким нестабільним економічним, політичним і соціальним становищем, яке, на жаль, склалося за останні роки, коли минула влада вже готувала чемодани, і майже рік праці доладчої не було... І в цьому році не склалося. За один рік - два уряди - це не стабільність. Тут треба мати велику сміливість взяти на себе зобов’язання в майбутньому очолити таку велику громаду, тим більше столичну. Я не говорю про ризик, життя - ризик. Якщо він продуманий, благородний ризик - це добре. Але сьогодні я до такого ризику не готовий», - заявил Омельченко.

    Окончательно определиться со своим участием или неучастием в выборах мэра Омельченко пообещал после 26 ноября, поскольку тогда будет действовать закон, который запрещает выставлять свою кандидатуру за определенный срок до выборов.

    Говоря о сегодняшних претендентах на кресло мэра столицы, Омельченко заявил: «Ті, хто сьогодні в претендентах на посаду мера, вони мають право (і це роблять десь з березня місяця)... рекламують, критикують... Але, на мій погляд, жодної програми у майбутніх претендентів я ніде не бачив. У них тільки одна програма - «Омелю - геть!», «Звільни місце, бо я хочу...». Оце така програма диктується поки киянам».

    В то же время, когда из Кабмина вышел народный депутат Михаил Поживанов (один из претендентов на пост мэра Киева), Омельченко поздоровался с ним за руку и они вдвоем стали убеждать журналистов, что не являються противниками или опонентами на выборах мэра столицы. Что же касается критики, которая звучит в адрес друг друга, то и Омельченко и Поживанов заявили, что без конструктивной критики плодотворная работа невозможна.
     
    Фраза
    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.