• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Microsoft продовжує розширювати свою діяльність у сфері штучного інтелекту

  Опубликовано: 2024-04-09 10:30:52

  Microsoft продовжує розширювати свою діяльність у сфері штучного інтелекту, відкриваючи новий центр у Лондоні, який буде спеціалізуватися на розвитку передових мовних моделей та їхній інфраструктурі. Ця ініціатива є частиною нової організації Microsoft AI, створеної для дослідження та розвитку продуктів із застосуванням штучного інтелекту, включаючи Copilot.

  Лідерство у новому центрі ШІ у Лондоні покладено на Джордана Хоффманна, вченого і інженера з штучного інтелекту, який вже має значний досвід у цій галузі, працюючи в компаніях Inflection та DeepMind.

  Microsoft планує активно набирати таланти та фахівців зі штучного інтелекту у Великій Британії, враховуючи великий вибір кваліфікованих кадрів у цій області. Публікація вакансій та процес найму персоналу розпочнеться найближчим часом.

  Мустафа Сулейман, виконавчий віцепрезидент і генеральний директор Microsoft AI, підкреслив важливість розширення присутності компанії в Великій Британії та висловив свою гордість тим, що він створив передовий бізнес із штучного інтелекту саме тут, у Лондоні.

  Новий центр штучного інтелекту у Лондоні доповнить наявну інфраструктуру Microsoft у Великій Британії, що включає Microsoft Research Cambridge, відомий лабораторію, де працюють провідні дослідники у галузі штучного інтелекту.

  Нещодавно Microsoft також оголосила про значні інвестиції в розвиток індустрії штучного інтелекту у Великій Британії, зокрема, в навчання кадрів та створення інфраструктури для економіки ШІ. Ці кроки демонструють серйозне зобов’язання компанії сприяти розвитку інновацій та технологічного просування у цій області.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.