Microsoft продовжує розширювати свою діяльність у сфері штучного інтелекту

09 апр, 10:30

Microsoft продовжує розширювати свою діяльність у сфері штучного інтелекту, відкриваючи новий центр у Лондоні, який буде спеціалізуватися на розвитку передових мовних моделей та їхній інфраструктурі. Ця ініціатива є частиною нової організації Microsoft AI, створеної для дослідження та розвитку продуктів із застосуванням штучного інтелекту, включаючи Copilot.

Лідерство у новому центрі ШІ у Лондоні покладено на Джордана Хоффманна, вченого і інженера з штучного інтелекту, який вже має значний досвід у цій галузі, працюючи в компаніях Inflection та DeepMind.

Microsoft планує активно набирати таланти та фахівців зі штучного інтелекту у Великій Британії, враховуючи великий вибір кваліфікованих кадрів у цій області. Публікація вакансій та процес найму персоналу розпочнеться найближчим часом.

Мустафа Сулейман, виконавчий віцепрезидент і генеральний директор Microsoft AI, підкреслив важливість розширення присутності компанії в Великій Британії та висловив свою гордість тим, що він створив передовий бізнес із штучного інтелекту саме тут, у Лондоні.

Новий центр штучного інтелекту у Лондоні доповнить наявну інфраструктуру Microsoft у Великій Британії, що включає Microsoft Research Cambridge, відомий лабораторію, де працюють провідні дослідники у галузі штучного інтелекту.

Нещодавно Microsoft також оголосила про значні інвестиції в розвиток індустрії штучного інтелекту у Великій Британії, зокрема, в навчання кадрів та створення інфраструктури для економіки ШІ. Ці кроки демонструють серйозне зобов’язання компанії сприяти розвитку інновацій та технологічного просування у цій області.


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/564243.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua