• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Прем'єрка Естонії – лідерам Європи: Чого ви добиваєтеся, досить телефонувати Путіну
  Опубликовано: 2022-05-16 14:15:51

  Немає жодного сенсу розмовляти з лідером російських окупантів Володимиром Путіним, якщо Захід справді хоче ізолювати його режим. Про це заявила Euractiv прем'єрка Естонії Кая Каллас, назвавши президента РФ воєнним злочинцем.

  Як висловилися у виданні, це "можна розглядати як трохи завуальовану критику значною мірою безуспішної телефонної дипломатії президента Франції Емманюеля Макрона з Москвою". Окрім французького лідера, Путіну телефонує також і канцлер ФРН Олаф Шольц.

  Минулого тижня Макрон заявив, що РФ і Україні нібито "доведеться" дійти перемир'я шляхом переговорів, і що мирним зусиллям не послужить "приниження" Росії, тобто її поразка на полі бою.

  Каллас сказала, що не бачить "ніякого сенсу у розмові з ним [Путіним]".

  "Якщо всі постійно телефонують йому, він не отримує послання, що він ізольований. Отже, якщо ми хочемо передати йому таке повідомлення, що насправді "ти ізольований", не телефонуйте йому. У цьому немає сенсу", – сказала вона.

  За словами прем'єрки Естонії, з цими дзвінками Путін "відчуває, що знаходиться в центрі уваги, тому що всі хочуть з ним поговорити".

  "Але що ми з цього отримуємо? Я не бачу жодних результатів, бо після всіх цих переговорів трапилася Буча, трапився Ірпінь, – жодних ознак деескалації ми не бачимо", – додала вона. Раніше на пресконференції Каллас додала: "Навіщо розмовляти з воєнним злочинцем?"

  Каллас переконана, що "мир не може бути кінцевою метою" майбутніх переговорів Україна – Росія після закінчення війни: "Ми тричі припустилися цієї помилки у випадку з Грузією, Донбасом і Кримом".

  "Бо на тих територіях, що окуповані, звірства не припиняться, якщо буде мир [без деокупації]. <...> Що Україна може "деескалувати"? Вони [українці] нічого поганого не зробили, вони захищають свою країну, на яку напали", – сказала вона.

  Евгений Пилипенко

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.