• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • 2022 року українці зможуть онлайн контролювати свої пенсійні накопичення
  Опубликовано: 2021-10-21 14:00:28

  Міністерство соціальної політики заявило про успішне завершення пілотування Єдиної інформаційної системи соціальної сфери в чотирьох територіальних управліннях соціального захисту населення і п'яти територіальних громадах Київської та Житомирської областей.

  Як повідомляє пресслужба міністерства, експлуатація системи розпочнеться 2022 року. Поступово до системи увійдуть всі види соціальних виплат – від пенсій і субсидій до виплат малозабезпеченим та допомоги з безробіття.

  На базі єдиного соціального реєстру буде консолідуватися вся "пенсійна історія" людини, тобто інформація та документи про формування її пенсії в солідарній та обов'язковій накопичувальній пенсійних системах.

  "Кожна людина, яка працюэ, наступного року зможе зайти у власний соціальний кабінет у Єдиному соціальному реєстрі через спеціальний портал або платформу Дія. Важливо, що в цьому кабінеті на старті роботи накопичувальної системи людина зможе вибрати пенсійний фонд, змінити його і цей вибір відразу відобразиться в ЄСР. Також у кабінеті вона зможе бачити і контролювати обсяг своїх пенсійних накопичень, сплачені внески, отриманий інвестиційний дохід, здійснені виплати", – зазначає міністр соціальної політики Марина Лазебна.

  Використання ЄСР і ЄІССС для обліку цілісної "пенсійної історії" людини як у солідарній, так і в обов'язковій накопичувальній системі, передбачено Стратегією цифровізації соціальної сфери і Положенням про ЄІССС.

  Анна Лыса-Кузмич

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.