• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Києві вдвічі зменшилася кількість безробітних — центр зайнятості
  Опубликовано: 2021-09-14 09:45:08

  Станом на 1 вересня на обліку в столичній службі зайнятості перебуває 12,3 тис. безробітних, що вдвічі менше, ніж торік у відповідний період.

  Про це пише Укрінформ з посиланням на дані пресслужби Київського міського центру зайнятості.

  «Кількість безробітних в столиці України продовжує зменшуватися. Станом на 1 вересня 2021 року на обліку в Київській міській службі зайнятості перебувало 12,3 тис. безробітних – у 2,1 раза менше, ніж на відповідну дату торік, коли на обліку було 25,2 тис. осіб. 10,8 тисячі з них отримували допомогу по безробіттю (рік тому – 22,3 тисячі)», – йдеться у повідомленні.

  За видами економічної діяльності найбільше громадян працевлаштувались у сферах:

  оптово-роздрібної торгівлі – 25%;
  переробної промисловості, фінансової та страхової діяльності, професійної, наукової та технічної діяльності, державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – по 8%;
  інформації та телекомунікацій – 7%;
  адміністративного та допоміжного обслуговування – 6%.

  За даними Держстату, столиця за рівнем зайнятості населення у віці 15-70 років з показником 61,4% випереджає решту регіонів держави (в середньому по Україні рівень зайнятості становить 55%), а за рівнем безробіття населення у віці 15-70 років, визначеним за методологією МОП, з показником 7,6% займає друге місце (в середньому по Україні – 10,5%).

  На 1 вересня 2021 року роботодавці поінформували КМЦЗ про наявність майже 10,4 тис. вакансій.

  Середній розмір заробітної плати у вакансіях збільшився з 8,6 тис. грн торік до 10,2 тис. грн нині.

  Станом на 1 вересня цього року на одне вільне робоче місце претендувала 1 особа.

  Найбільш затребувані у роботодавців – водії автотранспортних засобів, сестри медичні, поліцейські (інспектори) патрульної служби, слюсарі-сантехніки, продавці продовольчих товарів, вантажники, кухарі, працівники закладу ресторанного господарства, двірники, вантажники, охоронники. Також затребувані робітники з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями. Серед безробітних службовців та керівників на одну вакансію претендують 11 безробітних.

  Водночас найбільший дефіцит вакансій – для менеджерів, бухгалтерів, економістів, адміністраторів, інженерів та юрисконсультів.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.