• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • ЄС недоотримала 10 млн доз вакцин Pfizer
  Опубликовано: 2021-02-18 17:30:46

  Фармацевтична компанія Pfizer Inc досі не поставила до Європейського Союзу близько 10 мільйонів доз вакцин проти COVID-19, які повинні були надійти у грудні. Як заявили представники ЄС, це третина від поставок, яких очікували від американського виробника ліків, пише УНН з посиланням на Reuters.

  Деталі

  Цього тижня компанія Pfizer доставила до ЄС 4,8 мільйона доз вакцини COVID-19, яку вона розробила разом із німецьким партнером BioNTech, а 10 мільйонів доз згідно плану так і не надійшло.

  Такий дефіцит став ще одним ударом для ЄС, адже раніше поставки вакцин AstraZeneca та Moderna також затримали.

  Один із чиновників заявив, що близько 5 мільйонів доз вакцин Pfizer буде доставлено наступного тижня та в перший тиждень березня.

  Pfizer відмовився від коментарів, заявивши, що графіки його поставок є конфіденційними. ЄС має два контракти з Pfizer на поставку 600 мільйонів доз вакцин.

  Нагадаємо

  Вакцинація від коронавірусу COVID-19 в Україні, яка планувалася 15 лютого, не розпочалася вчасно, оскільки затрималася поставка в країну першої партії вакцин Pfizer.

  Президент Всеукраїнської ради захисту прав пацієнтів Віктор Сердюк, заявив, що у питаннях з затримкою вакцинування від COVID-19 в Україні всі забули про те, що відповідальний у цьому питанні — головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

  Міністерство охорони здоров’я запустило інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 в Україні.

  Уже три вакцини проти COVID-19 почали процес реєстрації в Україні - Sinovac Biotech, Oxford/AstraZeneca та Pfizer/BioNTech. Фахівці Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я обіцяють надати висновки і перевірити реєстраційні документи у найкоротший термін.

  Златослава Максимук

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.