• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Львові відбулася перша зустріч активістів «ВОЛІ» трьох західних областей
  Опубликовано: 2014-07-14 12:05:07

  Понад півсотні активістів партії «ВОЛЯ» із Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини зібралися 13 липня у Львові для обговорення подальших стратегічних планів партії. Серед учасників заходу – юристи, підприємці, журналісти, політологи, лікарі, педагоги та громадські активісти.

  Під час заходу члени Ради партії «ВОЛЯ» Сергій Таран і Ольга Галабала розповіли регіональним активістам про спільний план дій щодо проведення люстрації, деолігархізації в Україні. Обговорювалося також питання посилення обороздатності нашої держави, місцевого самоврядування та інформаційної безпеки країни.
  «Основна відмінність партії «ВОЛЯ» від інших політичних сил полягає у тому, що наша партія пропонує, як змінити країну, і діє, а не лише констатує проблеми, що є у державі, та критикує чиновників за неспроможність їх вирішити», -- наголосив Сергій Таран.

  Партійці висунули низку ідей щодо посилення територіальних громад, пришвидшення люстрації та відновлення безпеки на Сході України. За підсумками зустрічі, активісти з досвідом роботи в оборонних структурах, колишні військовослужбовці увійшли до робочої групи з розробки законопроекту «Про підготовку громадян до захисту Батьківщини» для напрацювання пропозицій із реформування української армії за швейцарським зразком.

  Нагадаємо, 14 липня о 18.00 біля пам’ятника Т. Шевченка у Львові відбудеться зустріч з громадою краю. На ній виступлять члени Ради партії «ВОЛЯ» Єгор Соболєв, голова Люстраційного комітету України; Юрій Дерев’янко, народний депутат України, позафракційний; Сергій Таран, політолог; Вікторія Сюмар, медіаексперт; Ольга Галабала, співкоординатор ініціативи «Реанімаційний пакет реформ».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.