• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Уряд України прийняв рішення виділити Харківській області додаткові 2,5 млрд грн на відновлення енергосистеми

  Опубликовано: 2024-06-14 12:00:18

  Уряд України прийняв рішення виділити Харківській області додаткові 2,5 млрд грн на відновлення енергосистеми регіону. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль 13 червня.

  Головна мета цих інвестицій - зміцнення енергетичної інфраструктури Харківщини через встановлення нових когенераційних установок, блочно-модульних котелень та газових генераторів. Це сприятиме покращенню якості життя місцевих жителів, забезпеченню надійного енергопостачання для житлових будинків, спільних власників багатоквартирних будинків, громад та підприємств.

  Шмигаль підкреслив, що урядова політика націлена на децентралізацію енергосистеми, що є одним із пріоритетних напрямків розвитку країни. Це означає забезпечення доступності енергетичного обладнання для населення та підприємств, а також спрощення процедур підключення та експлуатації нових енергооб'єктів.

  За словами прем'єр-міністра, реалізація цього плану базується на двох ключових принципах: забезпеченні доступності енергетичних рішень для кожного, хто потребує їхнього використання, та впровадженні механізмів, що спрощують взаємодію між споживачами та енергопостачальними компаніями.

  Ці кроки визначаються як стратегічно важливі для зміцнення енергетичної безпеки регіону, особливо в умовах глобальних викликів і нестабільності на енергетичних ринках. Інвестиції у відновлення енергосистеми Харківщини відображають державний зобов'язання забезпечити стабільність та безпеку енергопостачання для всіх жителів регіону.

  Зазначимо, що це рішення є частиною комплексної стратегії України щодо модернізації і розвитку енергетичної галузі, спрямованої на покращення інфраструктури та забезпечення енергетичної ефективності в регіональному контексті.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.