• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Одессе произошел крупный скандал
  Опубликовано: 2014-05-20 00:18:56

  Кандидат на посаду Одеського міського голови Едуард Гурвіц оприлюднив документи, що свідчать про наявність російського громадянства у народного депутата України Геннадія Труханова, що теж балотується на посаду мера.

  Гурвіц надав журналістам пакет документів, отриманих від МВС Росії про наявність у Труханова російського паспорта, та офіційних відомостей Федеральної міграційної служби РФ про перетин Трухановим кордону для отримання паспорта у підмосковному місті Сергієв-Посад в березні 2010 року, передає кореспондент Укрінформу.

  Як уточнив Гурвіц на прес-конференції, "перший паспорт громадянина Росії Г.Труханов отримав у місті Буйнакську в 1992 році по закінченню військової служби у Північно-Кавказькому військовому окрузі. Термін дії паспорта був продовжений у місті Сергієв-Посад в 2010 році, коли політику виповнилося 45 років".

  "Документи, які зараз з'явилися, настільки системні і доказові, що жодних сумнівів не викликають" , - заявив Гурвіц, демонструючи відомості. - Усі дати подачі документів на оформлення російського паспорта і дати його отримання збігаються з офіційно встановленими датами авіарейсів Труханова до Росії. І в парламенті, і в КВУ, і у правоохоронців є неспростовні докази його російського громадянства".
  На переконання Гурвіца, "перевіркою цих даних має займатися держава Україна".

  "Для того й існують ГПУ, СБУ, МВС, щоб охороняти незалежність держави. Ми повинні вести нещадну війну з упровадженими в систему державної влади злочинцями і представниками країни-агресора. Це має робити державна влада в інтересах безпеки країни. І в парламенті, і в КВУ, і у правоохоронців є неспростовні докази російського громадянства Г.Труханова", - зазначив він.

  У свою чергу, прес-служба Труханова спростувала інформацію про його російське громадянство. "Ця груба підробка паспорта, нібито виписаного на ім'я Геннадія Труханова, була виготовлена безпосередньо в штабі Гурвіца", - йдеться в оприлюдненому документі.
  У політика вважають, що правоохоронні органи мають провести відповідне розслідування.

  "Фейкова новина про нібито другий паспорт Труханова - це невміла спроба відвернути увагу одеситів від ходу розслідування трагедії 2 травня, в організації якої брали участь співробітники штабу Гурвіца", - додали в прес-службі кандидата в мери Труханова.

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.