• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Звернення Литвина у зв'язку з виборами 26 березня 2006 року
  Опубликовано: 2006-03-24 12:30:00

  Звернення Голови Верховної Ради України В.М.Литвина у зв´язку з виборами 26 березня 2006 року

  Шановні співвітчизники!

  З огляду на події, які пережила Україна в ході президентської кампанії, виходячи з того, яку роль відіграла Верховна Рада України і я особисто як її Голова у відверненні конфлікту, у відверненні, по суті справи, громадянської війни, вважаю за необхідне звернутися до вас у зв´язку з виборами, які відбудуться 26 березня.

  Тим більше що нинішні вибори будуть позначені особливостями.

  По-перше, йдеться про те, що кожному з нас доведеться обирати політичну партію, а точніше кажучи, лідера політичної партії, якій ми будемо доручати свою долю.

  По-друге, чи не вперше за всі роки незалежності на нинішніх виборах потрібно буде сформувати легітимну владу всіх рівнів, починаючи з сільської ради і закінчуючи Кабінетом Міністрів України. Причому сформувати баченням людей, баченням українського народу.

  І третє, пов´язане з тим, що протистояння, конфлікти, поділи, яких зазнала Україна в ході президентської кампанії, не відійшли в минуле. І нині, під час нинішньої кампанії, кожен говорить про свою Україну.

  З прикрістю вимушений констатувати, що моя пропозиція використати виборчу кампанію для проведення загальноукраїнського суспільного діалогу про потреби України не знайшла підтримки.

  Відтак кожен з вас в ході голосування має дати свою оцінку суспільного стану, визначитись, якою має бути внутрішня і зовнішня політика України, а головне хто представлятиме інтереси української громади у владі.

  Тому вкрай важливо, щоб кожен виходив з усвідомлення необхідності своєї безпосередньої участі у голосуванні виходячи з того, що голос кожного матиме вирішальне значення. Матиме вирішальне значення для того, щоб після виборів в Україні запанували передбачуваність, стабільність і результати. Результати, які потрібні кожній сім´ї, кожній людині, які потрібні Україні.

  Для цього необхідно, щоб на виборчих дільницях, безпосередньо визначаючись щодо підтримки той чи іншої політичної сили, ви зібрали воєдино розум, серце, душу і прийняли відповідальне рішення. Від цього виграє кожен з нас, від цього виграє Україна.

  "ВРУ"


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.