• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Литвин взяв участь у відкритті Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-сиріт
  Опубликовано: 2006-03-24 17:04:00

  У п\'ятницю Голова Верховної Ради України В.М.Литвин взяв участь у відкритті Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки та дітей з малозабезпечених сімей Житомирської області

  У п´ятницю Голова Верховної Ради України Володимир Литвин взяв участь у відкритті Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки та дітей з малозабезпечених сімей Житомирської області.

  «Я робитиму все, щоб допомагати цим дітям, щоб вони мали право на дитинство, якого їх в силу різних обставин позбавили. І ми все зробимо, щоб добудувати ще один блок цього дитячого будинку. Гроші ми знайдемо, бо є багато людей, які не байдужі до долі цих дітей», - сказав В.Литвин.

  Відповідаючи на запитання журналістів, Голова Верховної Ради України охарактеризував виборчу кампанію як «кволу у плані відсутності проривних ідей, у плані відсутності цільових програм дій». «Через це не видно, яка політична сила має підстави реалізувати програму» розвитку України, сказав він.

  В.Литвин зазначив, що українській політиці «притаманні піар-технології», які «не тільки призвані очорнити чи сказати неправду, а найстрашніше сказати напівправду».

  Голова Верховної Ради України назвав «негативною практикою» спроби деяких політичних сил знімати конкурентів з реєстрації в передостанні дні виборів. В.Литвин закликав політичні сили доводити власні переваги, «а не позбавлятися конкурентів за будь-якою зачіпкою».

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.