• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Чеське пиво: славні традиції смаку

  Опубликовано: 2024-05-29 17:35:34

  Поєднуючи стародавні рецепти та сучасні технології, пивовари створюють хмільне, яке цінують і люблять по всьому світу. Перші згадки про цей напій на території сучасної Чехії датуються IX століттям, коли ченці почали виробляти його у своїх абатствах. Через 300 років пивоваріння стало невід'ємною частиною життя міст, і деякі з них отримали спеціальні привілеї на виготовлення та продаж хмільного. 

  Image

   

  Особливості приготування

  Основу чеського пива складають високоякісні інгредієнти: ячмінний солод, хміль, вода і дріжджі. Одним із найвідоміших сортів цього інгредієнта є саазький (Saaz), який вирощують у районі Жатець. Його використовують у виробництві багатьох видів напою цієї країни. Купити чеське пиво в магазині можна, завітавши на сторінку МАУДАУ.

  Технології

  Чеські пивовари дотримуються традиційних методів виробництва, багато з яких залишаються незмінними протягом століть. Один із них — це декокційний спосіб затирання, за якого частина сусла кип'ятиться окремо, а потім повертається в основний котел. Цей процес надає пиву більш насиченого смаку й аромату.

  Бродіння

  Більшість чеських сортів належить до лагерних, що означає використання нижнього бродіння за низьких температур. Воно проходить повільно, що дає змогу розвинути складні смакові характеристики.

  Сорти чеського пива

  Пільзнер (Pilsner) — найвідоміший вид цього хмільного, який вирізняється світлим золотистим кольором, чистим смаком і помірною гіркотою. Перший сорт цього пива зварили 1842 року в Пльзені. Він швидко завоював популярність не тільки в Чехії, а й у всьому світі. Великий вибір пива цього сорту ви можете знайти в маркеті алкогольних штук МАУДАУ. Лагер (Lager) — це загальна назва для пива нижнього бродіння. У Чехії існує безліч різновидів цього напою, зокрема:

  1. світлий (světlý);
  2. темний (tmavý);
  3. напівтемний (polotmavý).


   

  Кожен із цих видів має унікальні смакові характеристики та відтінки. Крушовіце (Krušovice) — це знамените чеське пиво, вироблене в однойменному місті. Krušovice було засновано 1581 року, і протягом століть вона зберігає високі стандарти якості. Пивоварня славиться своїми традиційними рецептами та використанням найкращих інгредієнтів, що робить його одним з найпопулярніших сортів чеського пива. Велкопоповицький Козел (Velkopopovický Kozel) — ще один відомий бренд чеського напою, який виробляє світлі й темні лагери. Заснована 1874 року, пивоварня Velkopopovický Kozel швидко завоювала популярність завдяки своїй якості та насиченому смаку. Особливість цього пива — м'якість і легкість, що робить його чудовим вибором для особливих випадків. Старопрамен (Staropramen) — велика пивоварня, заснована 1869 року в Празі. Цей бренд відомий своєю різноманітністю сортів, включно зі світлим і темним лагерами, а також різними спеціальними видами пива. Старопрамен славиться постійною якістю і багатим смаком.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.