• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • США направлять радника з інфраструктури до Києва

  Опубликовано: 2023-11-09 17:00:05

  Під час офіційного візиту до України, міністр транспорту Сполучених Штатів Пітер Буттіджедж оголосив про назначення високопосадового радника з інфраструктури, який буде працювати у Києві.

  Про це він повідомив у своєму Twitter-акаунті.

  Зазначається, що цей радник буде надавати технічну допомогу та ділитися досвідом у реалізації інфраструктурних проєктів.

  "З моменту розпочаття повномасштабної агресії Росії, я підтримую тісний зв'язок з моїм українським колегою щодо впливу на глобальні ланцюги постачань, зокрема на портову та залізничну інфраструктуру. Сьогодні я перебуваю в Києві, щоб виконати прохання українського керівництва та призначити радника з інфраструктури", - написав Буттіджедж.

  На офіційному веб-сайті американського відомства з транспорту зазначено, що в якості цього радника для роботи в Києві буде Роберт Марінер. Раніше він здійснював інженерні роботи для Військово-повітряних сил і Військово-морських сил США, маючи значний досвід в реалізації транспортних проєктів.

  Крім того, Марінер раніше працював радником з питань транспорту у Посольстві США в Афганістані.

  Буттіджедж додав, що серед обов'язків Роберта Марінера буде надання технічної підтримки для реалізації проєктів, спрямованих на відновлення України.

  "Це один із численних способів, яким Сполучені Штати продовжують підтримувати український народ у довгостроковій перспективі та забезпечувати його зв'язок із світом", - підсумував Буттіджедж.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.