• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Домашній інтернет – вигідне рішення від UTELS

  Опубликовано: 2023-10-19 22:40:55

  Домашній інтернет – вигідне рішення від UTELS

  Останнім часом значно збільшилась кількість людей, які використовують домашній інтернет для навчання, роботи, виконання різноманітних проектів, спілкування і вирішення безлічі питань, включаючи побутові. Тому вимоги до якості, швидкості і стабільності роботи мережі щодня стають дедалі вищими. Щоб платити за якісні послуги, варто провести інтернет в Києві, вибравши одного з найбільш надійних провайдерів в Києві компанію UTELS.

  Інтернет без відключень і зависань

  Провайдер UTELS активно розвиває свою зону покриття і щодня підключає до всесвітньої мережі абонентів, які отримують інтернет, що має найвищу швидкість до 1 000 Мбіт/с. Реалії останніх років потребують нових підходів і рішень, які б задовольняли потреби клієнтів максимально. Відключення світла вже не є для мешканців столиці надзвичайним явищем, але це негативно впливає на процес віддаленої роботи, онлайн навчання чи виконання інших задач з використанням інтернету.   

  Компанія UTELS знайшла рішення цієї проблеми і розбудовує свою мережу з використанням новітньої технології GPON і волоконно-оптичного кабелю, по якому сигнал поступає у вигляді світла без використання електроенергії. Установка додаткових пристроїв дозволяє забезпечити наявність інтернету навіть під час тривалої відсутності електроенергії. Роутер, в залежності від потужності джерела живлення, може працювати тривалий час без світла - від 8 до 14 годин. При цьому зв’язок залишається стабільним, а швидкість передачі даних незмінною.

  Щоб підключити інтернет, який працює без перерв, потрібно перевірити, чи є технічна можливість у провайдера. Для цього достатньо зайти на сайт utels.ua і ознайомитися з інтерактивною картою покриття. Можна також проконсультуватися безпосередньо з менеджером компанії, зателефонувавши за вказаними на сайті контактами.   

  Все необхідне обладнання можна придбати в онлайн-магазині UTELS.

  Які переваги підключення до мережі UTELS

  Віддаючи перевагу одному з кращих провайдерів в Києві, ви зможете на собі відчути суттєві плюси від співпраці з УТЕЛС:

  • завжди висока швидкість передачі даних, яка не змінюється навіть під час використання декількох гаджетів одночасно;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта під час вибору варіанта підключення, тарифного пакету, проведення мережі і вирішення практично всіх супутніх питань;
  • технічна онлайн підтримка 7/24/365;
  • достатній вибір ретельно продуманих тарифних пакетів, серед яких кожен абонент може вибрати для себе найбільш прийнятний варіант по вартості, швидкості, наявності додаткових послуг;
  • можливість підключення інтерактивного ТВ з доступом до 130 каналів з переглядом фільмів і телепередач у високій якості - більше інформації за цим посиланням https://utels.ua/servisy/utels-tv
  • надійне, стабільне з’єднання завдяки використанню нових технологій і сучасного, потужного обладнання для створення мережі;
  • цікаві акційні пропозиції, що дозволяють економити як новим, так і постійним абонентам.

  Щоб ознайомитися з актуальними тарифними планами, акціями і дізнатися про можливість підключення, заходьте на сайт компанії. Тут є вся необхідна інформація для прийняття правильного рішення. Навіть незважаючи на відключення електроенергії, доступ до мережі буде безперервним і якісним, якщо ви виберете UTELS.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.