• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Клавіатура Макбук: чому не працює та як обрати заміну

  Опубликовано: 2023-09-19 23:30:06

  Не працюють деякі кнопки чи клавіатура взагалі не реагує на дотик? Збій клавіатури MacBook може виникати з різних причин, і дуже важливо розуміти ці фактори, щоб уникнути ускладнення проблем. Ось кілька поширених причин несправності клавіатури.

  Не працює клавіатура Макбук

  Пил і сміття. Пил, крихти та інше сміття можуть застрягти під клавішами, через що вони перестають реагувати або стати липкими. Це може призвести до збою окремих клавіш або навіть вплинути на всю клавіатуру.

  Розлиття рідини. Розливання рідини на клавіатуру може спричинити коротке замикання та пошкодження компонентів клавіатури. Навіть невелика кількість рідини може призвести до несправності кнопок або повного виходу з ладу.

  Фізичні пошкодження. Падіння ноутбука або фізичний вплив на нього може пошкодити клавіатуру, що призведе до збою клавіш або неправильного розташування ковпачків.

  Зношення. З часом активне використання клавіш може призвести до зношення клавіатури.

  Виробничі дефекти. У деяких випадках клавіатури можуть мати виробничі дефекти, які з часом стають очевидними. Ці дефекти можуть призвести до несправності клавіш або повної їх припинення.

  Проблеми з програмним забезпеченням. Іноді проблеми з клавіатурою можуть бути пов’язані з проблемами програмного забезпечення, такими як конфлікти драйверів або збої операційної системи. Часто їх можна вирішити за допомогою оновлення програмного забезпечення або усунення несправностей.

  Як обрати клавіатуру для заміни на Макбук?

  Якщо проблему поломки вирішить лише заміна клавіатури, то врахуйте декілька факторів:

  Сумісність. Переконайтеся, що обрана вами клавіатура сумісна з вашою моделлю MacBook. Різні моделі MacBook можуть мати різні розміри клавіатури, тому переконайтеся, що вона підходить для вашого ноутбука.

  Також зверніть увагу, що клавіатура Макбук має кілька розкладок: американську та європейську. Різниця між ними в клавіші Enter. Тому важливо обрати клавіатуру сумісну з вашою версією. Якщо ви хочете додати українську розкладку - просто зробіть гравіювання.

  Типи клавіатури. Компанія Apple випускає ноутбуки з двома типами механізмів: «ножиці» та «метелик». 

  Копія чи оригінал. Обираючи клавіатуру, більшість віддає перевагу оригіналу. В Україні оригінальну клавіатуру на Макбук можна отримати лише в авторизованих сервісних центрах або через донора. Якщо обирати заміну через донора, то немає гарантії, що клавіатура в хорошому стані, адже її використовували. Високоякісні копії нічим не поступаються оригіналу, але потрібно бути обачним з вибором та постачальником. 

  Якість збірки. Шукайте клавіатуру з довговічною якістю збірки, особливо якщо ви плануєте активно її використовувати. 

  Бренд і відгуки. Вивчайте бренди клавіатур і читайте відгуки користувачів, щоб переконатися, що клавіатура, яку ви розглядаєте, надійна та має добру репутацію за довговічність і продуктивність.

  Майте на увазі, що клавіатури MacBook можуть відрізнятися для різних моделей і поколінь MacBook, тому обов’язково перевірте сумісність і виберіть клавіатуру, яка відповідає вашим конкретним вимогам.

   

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.