• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Країни НАТО офіційно визнали РФ прямою загрозою для альянсу
  Опубликовано: 2022-06-30 12:45:09

  На саміті НАТО в Мадриді 29 червня було схвалено нову стратегічну концепцію альянсу до 2030 року. У ній Росія названа найзначнішою та прямою загрозою. Про це повідомляє інформаційне агентство dpa.

  Таким чином, НАТО офіційно змінила статус РФ, яка в попередній концепції 2010 року була вказана як "партнер".

  Генсек НАТО Єнс Столтенберг підтвердив у своєму Twitter, що альянс схвалив нову стратегічну концепцію.

  Під час брифінгу він сказав: "Росія – найбільша загроза безпеці НАТО".

  Також, говорячи про Україну, Столтенберг сказав, що НАТО передаватиме додаткове військове обладнання та техніку Україні. Він уточнив, що незабаром Німеччина зробить оголошення з цього приводу, а також Норвегія і інші країни теж.

  У новій доктрині безпеки альянсу також сказано, що політика Китаю кидає виклик "інтересам, безпеці та цінностям". Зближення Китаю та Росії суперечить інтересам НАТО. У документі Стратегічної концепції викладаються пріоритети альянсу на найближчі роки.

  Зазначимо, що документ ухвалили після того, як президент України Володимир Зеленський виступив на саміті. Глава держави сказав представникам країн-членів НАТО, що потрібно діяти негайно і зробити все, щоб Росія припинила вбивати мирних людей. Слід залучити РФ до відповідальності за тероризм, інакше вона може перенести терористичну активність і на територію інших держав Європи.

  Віта Молодан

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.