• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Моравецький про мирний план Італії: Путін не зупиниться, як Гітлер не зупинився
  Опубликовано: 2022-05-23 16:00:45

  Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький скептично налаштований щодо мирного плану для України, запропонованого Італією. Про це він сказав у інтерв'ю La Repubblica.

  "Будь ласка, назвіть мені хоча б один успіх, до якого призвели переговори з Володимиром Путіним. Багато політиків намагалися і завжди все закінчувалося однаково — приниженням", – сказав польський прем'єр.

  Моравецький вважає, що західні політики марно сподіваються на те, що Путін врешті-решт зупиниться.

  "У мене є одна порада: не майте ілюзій. Путін не зупиниться, як Гітлер не зупинився на Австрії, Чехословаччині та Польщі. Цього разу ми можемо бути мудрішими, перш ніж Росія підпалить Європу", – сказав глава уряду Польщі.

  Він вважає, що якби не героїчний опір України, Кремль уже б думав про вторгнення до Польщі, Естонії, Литви чи Фінляндії.

  19 травня стало відомо, що італійський уряд розробив "план миру за чотири етапи" і передав його на розгляд ООН і країн Великої сімки. Вони передбачають:
  → припинення вогню та демілітаризацію лінії фронту;
  → надання Україні перспективи швидкого вступу до ЄС і закріплення нейтрального статусу (поза НАТО), але з певними гарантіями безпеки;
  → угоду України та РФ для "вирішення розбіжностей" за міжнародно визнаними кордонами (насамперед це про захоплені РФ Крим і Донбас);
  → багатосторонній пакт про мир і безпеку в Європі, що передбачає забезпечення контролю за озброєннями, припинення конфліктів, що зароджуються, і "заходи щодо зміцнення взаємної довіри".

  Андрей Водяный

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.