• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Туреччина назвала свої вимоги для вступу Фінляндії та Швеції в НАТО
  Опубликовано: 2022-05-16 17:30:39

  Міністерство закордонних справ Туреччини склало список вимог, які вона вважає необхідними для вступу Фінляндії та Швеції в НАТО. За словами турецького міністра Мевлюта Чавушоглу, головна з них – відмова від підтримки Робочої партії Курдистану та пов'язаних із нею Загонів народної самооборони (YPG), пише Reuters.

  У Туреччині ці організації вважають терористичними.

  "Ці країни мають припинити підтримувати терористичні організації. Експортні обмеження для такого союзника, як Туреччина, мають бути зняті", – сказав Чавушоглу.

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на окремому брифінгу в неділю висловив упевненість, що Туреччина не має на меті заблокувати приєднання до альянсу Фінляндії та Швеції.

  "Туреччина чітко дала зрозуміти, що не збирається блокувати членство. І тому я впевнений, що ми зможемо вирішити проблеми, які висловила Туреччина, таким чином, щоб не затримувати надання членства чи процес приєднання", – сказав Столтенберг.

  За його словами, членство Фінляндії та Швеції в НАТО підвищить спільну безпеку, стане демонстрацією того, що двері НАТО відчинені, а агресія не дає позитивного ефекту.

  На Мадридському саміті НАТО у червні будуть ухвалені важливі рішення з урахуванням нових реалій щодо безпеки в Європі у стримуванні та посиленні оборони альянсу, додав Столтенберг.

  Андрей Водяный

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.