• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Угорщина загрожує обмежити підтримку України. Знову говорить про нацменшини
  Опубликовано: 2022-01-28 14:00:09

  Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що якщо в Україні "не зміниться ставлення до прав нацменшин", то Угорщина може обмежити підтримку зі свого боку, зокрема, необхідну на тлі загрози нового вторгнення Росії. Про це він повідомив у інтерв'ю Magyar Nemzet.

  "Я чесно сказав своїм колегам з ЄС та НАТО, що якщо українці не відступлять від цієї політики, це серйозно обмежить можливості уряду Угорщини надавати будь-яку підтримку Україні, у тому числі у разі конфлікту", – сказав він.

  Сійярто нагадав, що президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з президентом Угорщини Віктором Орбаном "дуже позитивно описав майбутнє двосторонніх відносин". Але після цього, поскаржився Сійярто, Зеленський вніс до Ради законопроект, у якому йдеться про те, що множинне громадянство не дає права обіймати державну посаду. Сійярто вважає, що цим кроком український лідер хоче "майже повністю виключити угорців із участі у громадському житті та приналежності до національних спільнот".

  Як повідомляється на сайті Офісу президента, Зеленський подав законопроекти, що обмежують зайняття посад у митних органах та судах для людей із подвійним громадянством.

  Сійярто також заявив, що Будапешт пішов назустріч, коли "з'явилася можливість транспортувати 700 млн кубометрів газу через Угорщину в Україну".

  "Водночас у питаннях щодо угорської національної спільноти прогресу не досягнуто", – сказав міністр.

  LIGA.net звернулася до МЗС із проханням прокоментувати заяву Сійярто.

  Яна Катасонова

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.