• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Австралія чекає остаточного схвалення вакцинації від COVID для дітей з 5 років
  Опубликовано: 2021-12-07 09:15:54

  2,3 мільйона дітей в Австралії у віці від 5 до 11 років зможуть отримати свої перші вакцини Pfizer від коронавірусу після остаточного схвалення вакцинації в цій віковій групі. Очікується, що вакцинувати дітей почнуть вже з 10 січня.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

  Попередній дозвіл на вакцинацію дітей від 5 до 11 років від коронавірусу вже дали міністр охорони здоров'я Грег Хант і Адміністрація терапевтичних товарів (TGA). Остаточне схвалення на використання вакцини Pfizer для дітей тепер очікують від Австралійської технічної консультативної групи з імунізації (Atagi).

  Хант зазначив, що попереднє схвалення стосується "безпеки наших дітей, безпеки наших сімей, безпеки всіх австралійців". Він припустив, що вже з 10 січня діти отримають перші щеплення.

  "З 10 січня австралійські діти матимуть доступ до вакцин Pfizer, і вони рекомендовані для дітей по всій Австралії", - сказав він.

  Він також додав, що TGA розглядає дитячі дози вакциною Moderna і сформує свою думку з цього приводу в найближчі тижні.

  Глава TGA, професор Джон Скеррітт, сказав, що вакцина Pfizer пройшла "всебічні клінічні випробування", включаючи випробування за участю 2500 дітей у віці від 5 до 11 років.

  "У ході цих випробувань не було виявлено... проблем з безпекою. У дітей було те ж саме, що і у дорослих - втома, болі в руках, головний біль і так далі, але вони, як правило, були короткочасними і нетривалими", - сказав він.

  За його словами, дитячі вакцини будуть з помаранчевою кришкою, щоб їх відрізняли від дорослих вакцин і складатимуть третю частину дози для дорослих.

  Він додав, що у віковій групі від 5 до 11 років налічується 2,3 мільйона австралійських дітей, і зараз п'ята частина всіх випадків COVID припадає на групу молодше 12 років.

  Раніше повідомлялося, що в Австралії вакцинувалися від коронавірусу 80% населення. Щеплення отримали люди з 16-річного віку.

  НАТАЛЬЯ СКОРОХОД

  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  24 янв, 13:00

  24 янв, 10:30

  18 янв, 17:30

  18 янв, 14:00

  17 янв, 18:00

  17 янв, 15:30

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.