• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Легендарні німецькі коктейлі Катленбургер заходять на український ринок
  Опубликовано: 2021-08-09 08:58:01

  Після 30 років лідерства на німецькому ринку, бренд коктейлів Катленбургер стартував продажі в Україні. Продукція доступна в мережі магазинів Таврія.

  Katlenburger Kellerei GmbH & Co - сімейний бізнес, що був заснований в 1925 році доктором Віллі Демутом та став найбільшою виноробнею у Європі з того часу.

  Продукція Катленбургер доступна у 20 країнах світу. Компанія переробляє сік з місцевих і екзотичних фруктів. Асортимент компанії дуже широкий: фруктові вина і літні прохолодні напої, медовуха і коктейлі, а також фруктові глінтвейни.

  "Україна є стратегічно важливим експортним ринком для нас. Катленбургер продовжуватиме інвестувати в Україну, щоб мати можливість росту",- коментує Олександра Демут, керуючий директор винзаводу Катленбургер. "Українці люблять фруктові коктейлі, готові до споживання - для вечірок вдома або зустрічі з друзями в модних місцях. Ось чому ми зараз розпочинаємо нашу літню кампанію з коктейлями Tropica ".

  Якість Катленбургер підтверджена перемогами на виставці Німецького сільськогосподарського товариства (DLG), продукція сертифікована міжнародними стандартами DIN EN 22000:2018 та міжнародним стандартом IFS. Продукція Катленбургер вже була відзначена нагородами Red Dot Design Award (2019) та Німецькою премією дизайну у 2020 році.

  На виноробні Катленбургер працюють понад 100 працівників, які виробляють до 300 000 пляшок фруктового вина на день. Річний оборот компанії становить близько 30 мільйонів євро.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.