• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Продаж валюти населенням з початку року перевищив $2 мільярди — Данилишин
  Опубликовано: 2021-07-29 10:00:55

  Чистий продаж іноземної валюти населенням з початку року перевищив 2 млрд доларів США та виступав вагомим чинником збалансування попиту та пропозиції валюти на ринку.

  Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова Ради Національного банку Богдан Данилишин.

  “Чистий продаж іноземної валюти населенням (у готівковій та безготівковій формі) з початку року перевищив 2 млрд доларів США (у тому числі, з початку липня – майже 400 млн доларів США) та виступав вагомим чинником збалансування попиту та пропозиції іноземної валюти на ринку”, – написав Данилишин.

  При цьому він зазначив, що на міжбанківському валютному ринку упродовж тижня попит на іноземну валюту з боку клієнтів банків переважав пропозицію, проте ситуація на ринку залишалася збалансованою з огляду на активні операції банків з власною валютною позицією.

  Купівля Національним банком іноземної валюти (загальним обсягом 32 млн дол. США) у дні, коли спостерігалося переважання пропозиції над попитом, дозволило збільшити міжнародні резерви НБУ до 28,5 млрд дол. США. З урахуванням дорозміщення Міністерством фінансів ОЗДП обсяг міжнародних резервів НБУ перевищить 29 млрд дол. США.

  “Збільшення пропозиції іноземної валюти у понеділок обумовило зміцнення обмінного курсу гривні до рівня нижче 27 гривень за 1 долар США. Інтервенція НБУ з купівлі іноземної валюти становила 20 млн доларів США (з початку липня +72 млн, з початку року +876 млн доларів США)”, – зауважив Данилишин.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.