• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Квітень цього року став одним з найтепліших за всю історію спостережень
  Опубликовано: 2020-05-06 17:30:53

  Квітень 2020 року став одним з найспекотніших за історію метеорологічних спостережень, передає УНН з посиланням на RFI.

  Як повідомляє європейський проект Copernicus, середня температура на планеті в минулому місяці була нижчою абсолютного рекорду "всього лише на 0,01°C".

  За даними дослідників, у квітні середня температура повітря значно перевищила норму в частині Європи, Антарктиці та Гренландії. Згідно з картою, опублікованою на сайті програми, аномальні для квітня показники зафіксували і в Сибіру. У Північній Америці місяць виявився, навпаки, незвично холодним.

  Середня температура в квітні 2020 року на 0,7°C перевищила середній показник з 1981 року. Найспекотнішим квітень, за даними дослідників, був в 2016 році, проте минулий місяць виявився холоднішим тільки на 0,01°C.

  До аналогічних висновків прийшли дослідники з США. За версією американських вчених, через високу температуру в квітні 2020 рік з великою ймовірність (99,94%) увійде до п'ятірки найбільш спекотних в історії. "З 70-відсотковою впевненістю можна сказати, що 2020 рік стане найспекотнішим за всю історію спостережень", - впевнені метеорологи.

  Чи пов'язані зміни середньої температури зі зміною викидів парикових газів, вчені не повідомляють. У лютому 2020 року через обмежувальні заходи, пов'язані з пандемією коронавірусу, у Китаї викиди CO2 скоротилися на 25%.

  Нагадаємо, у NASA показали, як за 16 років змінилися льодовики на Землі.

  Юлія Шрамко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.