• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Співробітники Санофі в Україні висадили 400 дерев на територіях лікарень
  Опубликовано: 2018-10-31 08:52:37

  Співробітники Санофі в Україні озеленили територію 18 лікарень, висадивши 400 молодих саджанців в 10 українських містах: Києві, Одесі, Харкові, Вінниці, Рівному, Хмельницькому, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді.

  Ця «зелена» ініціатива компанії стала продовженням спортивної: «Дерево – за кожен кілометр» – з таким гаслом співробітники Санофі виходили на старт бігового марафону Wizz Air Kyiv City Marathon на початку жовтня та зобов’язалися висадити сотні дерев на території лікарень по всій Україні.

  «Метою Санофі є різнобічна підтримка людей на їхньому шляху до здорового життя. Ми завжди шукаємо способи дати пацієнтам більше, ніж ефективне лікування. Саме це мотивувало команду Санофі пробігти разом якомога більше кілометрів, адже така проста ідея, як посадити дерево за кожен кілометр, втілиться у покращення умов для тисяч пацієнтів по всій Україні, які перебувають у лікарнях», – зазначив директор компанії Гієм Граньє.

  «У нашій лікарні щоденно перебувають 400 дітей з хворобами верхніх та нижніх дихальних шляхів. Для їхнього лікування свіже повітря так само важливе, як антибактеріальна терапія та фізіопроцедури. Лікувальному закладу вже 40 років, знаходиться він на території лісопаркової зони площею 11 гектарів. Зелені насадження потрібно періодично оновлювати, тому ми радо відгукнулися на пропозицію Санофі поповнити лісопарк молодими саджанцями.» – зазначила головний лікар Київської міської дитячої клінічної лікарні №2 Ольга Дзюба.

  Дерева очищують повітря від вуглекислого газу, захищають від шуму, а зелений колір заряджає пацієнтів позитивними емоціями та знімає біль, як свідчать дані дослідження, проведеного у Великій Британії.

  Співробітники Санофі  регулярно долучаються як волонтери до спортивних та благодійних заходів з метою популяризації здорового способу життя всередині компанії та поза її межами. Зокрема, Санофі в Україні постійно підтримує та втілює екологічні ініціативи, покликані зберегти природні ресурси та мінімізувати екологічний слід від своєї діяльності.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.