• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Вашингтоні домовились про посилення співпраці українського та американського бізнесу
  Опубликовано: 2018-05-25 15:47:54

  Спільні ІТ-проекти, співпраця в аграрній галузі, ракето-, авіа- та машинобудуванні цікава як для українського, так і американського бізнесу. Наразі є чимало успішних прикладів такого партнерства. Так, днями в США пройшов успішний пуск модернізованої ракети-носія «Антарес», основну конструкцію першого ступеня якої здійснювали в КБ «Південне» та низці українських підприємств тощо. Втім, потенціал двосторонньої співпраці набагато вищий – варто зосередитись на проектах в різних сферах економіки та двосторонньої торгівлі.
  Про це йшлося під час зустрічі делегації Національного форуму «Трансформація України» (НФТУ), яку очолив президент УСПП Анатолій Кінах, із керівником Американсько-української ділової ради Морганом Вільямсом у Вашингтоні.
  Остання є бізнес-асоціацією, яка представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні, та українських компаній, які мають тісні ділові стосунки з бізнесом США. Серед майже 200 членів організації є всесвітньо відомі транснаціональні корпорації, великі американські та українські компанії, a також юридичні фірми, зацікавлені у розвитку міцних бізнесових стосунків між США та Україною.
  Як поінформував президент УСПП, сторони зосередились на розвитку двосторонніх бізнес-контактів, плануванні відповідних ділових заходів. Говорили також про бар’єри для інвесторів в нашій державі.
  За словами партнерів, тривогу в американських компаній викликають масштаби корупції в Україні, недостатня правова захищеність власників, монополізація окремих секторів економіки та майже відсутність умов для рівноправної конкуренції.
  Втім, як погодились співрозмовники, є величезний потенціал розвитку двосторонньої співпраці в інноваційних галузях промисловості, програмуванні тощо.
  Було домовлено про підготовку переліку спільних заходів, які можуть провести організації, з тим, щоб посилити комунікації між українським та американським бізнесом, допомогти у пошуку партнерів як для локальних, так і міжнаціональних проектів.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.