• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Депутати ОТГ Львівщини переймали досвід колег з міської та Верховної ради
  Опубликовано: 2017-12-14 13:45:23

  13 грудня депутати об’єднаних територіальних громад Львівської області дізналися багато корисного із громадсько-політичного життя та ініціатив Львівської міської ради та Верховної ради VIII скликання. Практичним досвідом ділилися Юлія Гвоздович та Оксана Юринець.

  Зважаючи на новий обсяг повноважень депутатів рад ОТГ і відповідно більшу відповідальність перед громадою, вивчення додаткових інструментів ефективної роботи стало необхідністю.

  Народний депутат України Оксана Юринець поділилася з новобраними депутатами місцевих рад своїм досвідом публічної політики у Львівській обласній раді VI скликання та у Верховній раді VIІІ скликання. Як голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС нардеп часто бере участь у заходах європейських організацій і за її словами «зараз Європа більше потребує України, аніж ми Європи. Тому, представників органів місцевого самоврядування закликаю вчити англійську мову, бо лише так можна безпосередньо спілкуватися, просто пити каву і говорити про свою країну. При такому прямому контакті жодна пропаганда нам не страшна".

  Депутат Львівської міської ради Юлія Гвоздович поділилася з депутатами ОТГ Львівської області ідеями організації роботи ради в плані відкритості і прозорості. Особливу увагу спікер приділила громадському бюджету міста, який на її погляд надзвичайно активізує місцеве населення і привертає увагу до суспільно важливих справ. Подібні ідеї депутат рекомендує реалізувати на своїх локальних територіях, якісно розробивши програму.

  Найбільш мотивуючим до роботи був третій спікер Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти, який розповів про повноваження депутатів, структуру органів місцевого самоврядування, депутатські звернення та запити а також про організацію роботи ради, регламент і депутатські комісії. За словами Олександра, «депутат має добре подумати, перш ніж голосувати, бо його піднята рука чи натиснута кнопка вирішує долю кількох тисяч жителів громади як мінімум на один рік і при голосуванні за бюджет громади треба так сформувати статті витрат, щоб не проїдати останні гроші». Експерт рекомендує депутатам пам'ятати, що ефективність органу самоврядування вимірюється базовим критерієм створення робочих місць.

  Тренінг “Інструменти ефективної роботи депутата місцевої ради” для депутатів рад об’єднаних територіальних громад організував Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування, який діє в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.