• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Києві відкрилася туристична виставка
  Опубликовано: 2017-03-31 13:46:37

  29 березня в Києві відбулося відкриття 23-й міжнародної туристичної виставки UITT'2017: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм».
  Міжнародна туристична виставка є головною туристичною подією сезону весна-літо, на якій широко представлені різні компанії і організації, діяльність яких пов'язана з туризмом. На підготовлених організаторами виставки майданчиках можна обмінятися досвідом, оновити статус поточних взаємин і налагодити нові бізнес-контакти.
  На виставковому стенді Одеського регіону туристичний потенціал представили: Іван Ліптуга - директор департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Світлана Карлова - президент Асоціації «Туризм Одеси»; Катерина Лещева - директор КП Туристичного інформаційного центру Одеси; Оксана Кузнєцова, директор Асоціації «Туризм Одеси»; Віталій Портянко - директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» та представники туристичного бізнесу Одеси.
  Міжнародний аеропорт «Одеса» приймає системну участь в спеціалізованих виставках, конгресах і конференціях. Не виключенням стала і виставка UITT'2017: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Представники аеропорту, в складі делегації одеського регіону стали активним учасниками всіх заходів, що проходять в рамках виставки.
  Директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» Віталій Портянко зазначив, що системна співпраця аеропорту, міських, обласних властей і представників туристичного бізнесу, спрямована на збільшення туристичної привабливості Одеси і одеського регіону та дозволить вивести регіон в лідери туристичної галузі України.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.