• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ - 2019
  Опубликовано: 2019-06-21 08:49:20

  Організатор - ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

  Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

  Основна мета виставки: впровадження новітніх науковотехнічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

  В рамках форуму:
  - Металообробка (металообробні технології, обладнання).
  - УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання).
  - УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва).
  - УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали).
  - Гідравліка. Пневматика (гідравлічні насоси, мотори, масла, комплектуючі для установки гідравліки, гідравліка на тягачі, гідророзподільники, фітинги, фланці, пневматичні важелі і кнопки, помпи та компресори).
  - Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників).
  - УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості).
  - Підйомно-транспортне, складське обладнання.
  - Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольновимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація).
  - Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)У рамках виставки передбачено проведення конференцій, семінарів, «круглих столів» присвячених актуальним правовим, технічним та фінансовим питанням екологічної ситуації в Україні, міжнародному досвіду і співробітництву, а також перспективам розвитку технологій, пов'язаних з охороною навколишнього природного середовища.

  1. XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ - 2019
  2. 19 - 22 листопада 2019р.
  3. Виставки працюють: 19,20,21 листопада з 10.00 до 18.00. 22 листопада з 10.00 до 16.00
  4. Міжнародний виставковий центр  (Київ, Броварський пр-т, 15)
  5. Вхід вільний
  6. www.iec-expo.com.ua;
  7. e-mail:  lilia@iec-expo.com.ua, alexk@iec-expo.com.ua;
  8. тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.