• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • ЄС підтримує конкурс грантів на впровадження інструментів civic tech в умовах пандемії
  Опубликовано: 2020-12-09 09:01:12

  Пандемія COVID-19 змусила багато громадських організацій призупинити заплановані заходи або перейти на дистанційний режим роботи. Виклики пандемії потребують інноваційних інструментів залучення громадськості до діалогу як всередині спільнот, так і з місцевою владою. Щоб протистояти цим викликам, Фонд Східна Європа за підтримки ЄС оголосив конкурс грантів для громадських ініціатив, спрямованих на впровадження та популяризацію інструментів civic tech, щоб покращити взаємодію влади та громадськості у процесі вирішення місцевих проблем.

  «Програми підтримки та стимулювання українського громадянського суспільства допоможуть підтримати його відновлення після пандемії. Сьогодні Європейський Союз виділяє ці гранти на популяризацію інструментів громадянських технологій у громадах, щоб сприяти побудові технологічної країни», – сказала Сінзіана Пояна, керівниця програми підтримки громадянського суспільства у Представництві ЄС в Україні.

  Civic tech (громадські технології) – цифрові інструменти, що спрощують комунікацію між державою і громадськістю та залучають громадян до вирішення актуальних проблем місцевого чи національного значення. Конкурс грантів відбувається у межах проєкту «3D: Розвиток попри перешкоди».

  «Відібрані організації зможуть не тільки впровадити власний проєкт з civic tech, але й оцінити та зміцнити власний потенціал. Протягом проєкту партнерські організації навчаться проводити адвокаційні й інформаційні кампанії та співпрацювати з місцевими органами влади використовуючи інструменти civic tech», – зазначила Наталія Слинько, програмна директорка Фонду Східна Європа.

  Уже з лютого 2021 року десять місцевих ініціатив отримають до 550 000 грн на широке впровадження громадських технологій. Фонд надасть партнерським організаціям доступ до інструментів оцінки потенціалу та план розвитку організаційної спроможності, підвищення управлінських навичок (зокрема коучинг з лідерства) та онлайн-освіта.

  Учасники конкурсу можуть надсилати свої заявки 3DProject@eef.org.ua з темою «Заявка на конкурс грантів» до 28 грудня 2020 року. До участі в конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані організації громадянського суспільства, що знаходяться на території підконтрольній уряду України.

  Детальніше про умови конкурсу читайте за посиланням. Щоб дізнатися більше безпосередньо про умови участі, запрошуємо на інформаційну зустріч у середу, 9 грудня, 15:00. Будь ласка, заповніть форму реєстрації, щоб долучитися до зустрічі.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.