У Києві відкрилася туристична виставка

31 мар, 13:46

29 березня в Києві відбулося відкриття 23-й міжнародної туристичної виставки UITT'2017: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм».
Міжнародна туристична виставка є головною туристичною подією сезону весна-літо, на якій широко представлені різні компанії і організації, діяльність яких пов'язана з туризмом. На підготовлених організаторами виставки майданчиках можна обмінятися досвідом, оновити статус поточних взаємин і налагодити нові бізнес-контакти.
На виставковому стенді Одеського регіону туристичний потенціал представили: Іван Ліптуга - директор департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Світлана Карлова - президент Асоціації «Туризм Одеси»; Катерина Лещева - директор КП Туристичного інформаційного центру Одеси; Оксана Кузнєцова, директор Асоціації «Туризм Одеси»; Віталій Портянко - директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» та представники туристичного бізнесу Одеси.
Міжнародний аеропорт «Одеса» приймає системну участь в спеціалізованих виставках, конгресах і конференціях. Не виключенням стала і виставка UITT'2017: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Представники аеропорту, в складі делегації одеського регіону стали активним учасниками всіх заходів, що проходять в рамках виставки.
Директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» Віталій Портянко зазначив, що системна співпраця аеропорту, міських, обласних властей і представників туристичного бізнесу, спрямована на збільшення туристичної привабливості Одеси і одеського регіону та дозволить вивести регіон в лідери туристичної галузі України.


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/411962.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua