• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Прес-конференція: «Проблеми у сфері доступу до публічної інформації і як новий онлайн-курс допоможе їх розв’язати»
  Опубликовано: 2017-03-01 08:48:32

  1 березня 2017 року о 12:00 у приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх), відбудеться  прес-конференція, присвячена запуску нового навчального онлайн-курсу «Доступ до публічної інформації: від А до Я» на веб-платформі Prometheus.
  У прес-конференції візьмуть участь:
  - Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні;
  - Валерія Лутковська, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;
  - Тетяна Олексіюк, заступниця директора ГО «Центр демократії та верховенства права»;
  - Іван Примаченко, співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.
  Сучасний освітній онлайн-відеокурс, який кожен охочий може пройти за 5 тижнів, розрахований на широке коло громадян, які не володіють спеціальними знаннями у галузі доступу до публічної інформації, але бажають їх отримати. Особливо цікавим курс стане для громадських активістів, журналістів, державних службовців та студентів-правників. Все, що для цього знадобиться, – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій. Доступ до публічної інформації стає доступним кожному!
  Курс створено за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та експертами ГО «Центр демократії та верховенства права».
  Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05
  Акредитація ЗМІ: anna@ukrinform.com

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.