• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Києві працівниці Укрпошти попередили розбійні напади на відділення поштового зв’язку
  Опубликовано: 2016-07-15 13:23:33

  Два розбійних напади з інтервалом в півгодини було здійснено 6 липня на відділення поштового зв’язку м. Києва, що розташовані неподалік одне від одного. Злочинець у масці із застосуванням вогнепальної зброї та димових шашок намагався пограбувати поштові відділення. Проте несподівано для себе зустрів рішучий опір з боку персоналу.
  "Я хочу подякувати нашим сміливим працівницям: Ганні Анатоліївні Зоренко,  Людмилі Володимирівні Жаркій, Марії Степанівні Мозговій, Лідії Петровні Данільчук – завдяки рішучим та сміливим діям яких було попереджено скоєння злочину. Працівниці «Укрпошти», ризикуючи власним життям, боронили майно підприємства та захищали відвідувачів. Ми пишаємося нашими співробітницями. Хочу відзначити їхній високий професіоналізм, особисту відповідальність та чіткі дії, завдяки яким вдалося уникнути збитків підприємству.
  Водночас наголошую, що людське життя є для нас найвищою цінністю, тому ризик завжди має бути виправданим та адекватним ситуації. Ми вживаємо низку заходів для посилення безпеки на всіх поштових об'єктах країни. Наші співробітники та клієнти мають почуватися безпечно у всіх відділеннях "Укрпошти", – зазначив генеральний директор державного підприємства «Укрпошти» Ігор Смілянський.
  За проявлену мужність та сміливість генеральній директор нагородив героїнь цінними подарунками.
  Зараз правоохоронні органи проводять оперативно-слідчі дії, а Київська міська дирекція Укрпошти – службове розслідування.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.