• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Юрій Павленко доручив виявити гендерні дискримінації в країні
  Опубликовано: 2005-11-18 16:19:00
  17 листопада 2005 року Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Програмою рівних можливостей ПРООН провело семінар «Державна стратегія ґендерних перетворень».
   
  Гендерні проблеми обговорювали Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Перший заступник Міністра Ілля ШЕВЛЯК, заступник Постійного Представника Програми Розвитку ООН в Україні, Директор Програм ПРООН Йоанна Казана-Вишньовецька, а також заступники Міністрів України та голів облдержадміністрацій.
   
  Юрій Павленко, виступаючи, наголосив, що семінар такого високого рівня проводиться в Україні вперше. «Дотримання Україною ґендерних стандартів є не лише яскравим показником демократизації суспільства, а й необхідною умовою для вступу до Європейського співтовариства», - зазначив Міністр. 
   
  Юрій Павленко наголосив на необхідності провести ґендерний аналіз кадрового складу центральних і місцевих органів виконавчої влади й керівного складу галузей для того, щоб виявити гендерні дискримінації. «При формуванні кадрового резерву та затвердженні на керівні посади в органах законодавчої, виконавчої, судової влади необхідно забезпечувати паритетну представленість чоловіків і жінок», – зазнчаив Міністр. А для впровадження ґендерної складової в політику і діяльність регіонів Юрій Павленко наголосив на необхідності продовжувати розбудову мережі бюро ґендерних ініціатив.
   
  Міністр наголосив на необхідності створити експертні групи з ґендерних питань, за участю науковців, педагогів та представників громадських організацій при обласних державних адміністраціях. Юрій Павленко зазначив, що найважливішим у вдосконаленні ґендерної політики є налагодження тісної співпраці державних і місцевих органів самоврядування та громадських організацій.
   
  Зараз Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту розробило Національну концепцію ґендерних перетворень в Україні та Державну програму з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві на 2006-2015 роки.
   
  «Це перші в Україні документи, в яких концептуально викладені погляди суспільства й держави на ґендерні підходи, перетворення та аналіз реалій з позиції ґендерної перспективи. Прийняття таких документів зможе розв’язати значною мірою ґендерні проблеми в Україні», - зазначив Юрій Павленко.  
   
  Урядовий портал
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.