• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Міліція та багатії тероризують селян в Чернігівській області

  Опубликовано: 2015-01-19 08:29:54

  Третього січня 2015 року мешканець селища Вершиново-Муравейко (Куліковський район Чернігівської області), Андрій (віком 23 роки) був жорстоко побитий групою міліціантів на чолі із сином місцевого багатія Содулєм Ігорем Володимирович. В результаті побиття Андрій, робітник місцевої пилорами, отримав струс мозку. Жоден міліціант, який брав участь в побитті робітника, до сих пір не покараний. Навпаки, матері побитого робітника погрожують розправою.

  Черговим проявом українського феодалізму став випадок в Чернігівській області. До нашої редакції звернулася мати побитого робітника, 23 – річного Андрія, мешканця селища в Чернігівській області. Як пояснила мати, Надія Олександрівна, її сина безжально побила група людей на чолі із місцевим «паном» та його сином – працівником обласного ДАІ.
  Причина побиття банальна та жахлива –  бажання п’яних міліціантів розважитись після «тяжкого» робочого дня. За словами Надії Олександрівни, її син – простий робітник місцевої пилорами. Третього січня, перед черговою зміною він вирішив зайти в магазин та купити продуктів. Магазин цей належить місцевому багатію, директору бітумного заводу такому собі Содулю Володимиру Михайловичу. В цей час, а це було близько 19 години вечора, в середині магазину «відпочивала» група міліціантів, на чолі із сином власника магазина, інспектором ДАІ в Чернігівській області – Содулєм І. В.
  «Стражі порядку» були вже напідпитку. Для повноцінного завершення бенкету залишалося знайти об’єкт для розваг, як вони це звикли робити в цьому маленькому селі. Випадковою жертвою став хлопець Андрій. Як розповів сам потерпілий, власник магазина – Содуль-старший, підійшов до нього та почав звинувачувати в тому, що хлопець вкрав у нього залізо (яке, як потім з’ясувалося, було на зберіганні у напарника Содуля-старшого). Андрій почав пояснювати, що залізо не брав. Але звинувачення були лише приводом для того, щоб пустити в хід кулаки. Содуль-старший почав виштовхувати Андрія з погрозами на вулицю. Цього моменту вже чекали міліціанти. Шість чоловік на чолі із інспектором ДАІ  накинулись на хлопця, та почали бити його доти, доки він не втратив свідомість. Після цього Андрія облили водою, а коли він прийшов до тями, наказали бігти до дому, бо вони «його вб’ють».

  Хлопець через силу дійшов до хати. Мати, побачивши побитого Андрія, відразу ж подзвонила до місцевого відділку міліції. «Правоохоронці» тричі відмовляли виїхати до місця злочину, пояснюючи це спочатку відсутністю машини, потім відсутністю бензину, а третій раз взагалі не відповівши матері. В цей час обидва Содулі та міліція вже чергували під дверима потерпілого. На телефон пані Надії Олександрівни посипалися погрози та залякування.

  «Содуль-старший мені подзвонив та сказав, що якщо я спробую виїхати в лікарню або в міліцію, то вони мені не дозволять цього зробити. Він сказав мені в телефон, що:
  - Ми твого сина та чоловіка вб’ємо, а з тобою зробимо, сама знаєш що! У мене все куплено!
  Спробуєш викликати міліцію, вона не приїде. Викликатимеш «швидку», вона так само не приїде до тебе».

   Так і сталося, ані міліція, ані бригада «швидкої» так і не приїхали того вечора до потерпілого.
  Наступного ранку Надія Олександрівна все ж таки змогла виїхати до місцевого пункту швидкої допомоги. Там, після тривалих вмовлянь, лікарі таки зафіксували побої та струс мозку у потерпілого. В той же день Андрій разом із матір’ю подали заяву на ім’я місцевого начальника міліції та прокурора району з вимогою притягнути обох Содулів до відповідальності. Але у багатія, як він казав в телефону слухавку,  справді все куплено. Заяви потерпілого таємничим шляхом зникали невідомо куди. Видавати на руки потерпілому медичні документи та висновки лікарів в лікарні так само відмовились.
   Кілька днів місцеві правоохоронці намагалися вмовити мати не давати хід справі. Содуль-старший та його син то пропонували гроші на лікування Андрія, то обіцяли допомогу,  то залякували і погрожували. Але мати твердо вирішила наказати багатія та його сина за побиття своєї дитини.
  Як потім стало відомо, випадок із Андрієм був не поодиноким прикладом знущання та безкарності місцевого «пана». За словами мешканців села, ще мінімум шість селян були в різний час побиті чи приниженні цими ділками. Але давати хід справі наважилася тільки Надія Олександрівна. На бік Андрія стало все село. На даний момент потерпілий подав заяву в обласну прокуратуру. Але погрози не припиняються. Разом із Содулями до Надії Олександрівни регулярно дзвонять невідомі, які представляються міліцією та вимагають припинити боротьбу. Дуже потрібна допомога журналістів у висвітленні цього випадку.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.