• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Под Киевом начали формировать первые партизанские отряды
  Опубликовано: 2014-03-23 06:03:05

  Жителі села Трипілля на Київщині створили партизанський загін «Трипільська сотня».

  Учасники цього бойового формування збираються рити окопи, вчитися партизанити і встановлювати блокпости. Як виявилося, це вже не перший загін. На Київщині їх вже більше десяти.

  «Наші діди в 41―45-му пережили одну страшну війну, так що ми знаємо, як партизанити. Тоді ми боролися разом з росіянами проти фашистів, а тепер Путін сам нас називає фашистами. Це образливо. Ми зможемо постояти за себе», ― прокоментував газеті «Сегодня» один із трипільських партизанів.

  За словами голови сільради Трипілля, рішення створити партизанський загін приймала сільрада. На «сходу» прийшло понад 100 осіб. За його очікуванням, в майбутньому загін може розширитися до 500, оскільки село їхнє велике ― набереться близько 5 тисяч жителів.

  «Ми будемо готуватися до можливої окупації, опрацьовувати шляхи відходу, де і як зупиняти ворожі колони. На захист села обіцяють вийти місцеві афганці та мисливці. Місцевість у нас горбиста, багато лісопосадок. На першому етапі зареєстрованої вогнепальної зброї нам вистачить. А потім будемо „позичати“ її у „зелених чоловічків“. Під танк ми не збираємося бігти з двома каністрами, а будемо з розумом перемагати», ― сказав виданню глава сільради.

  У свою чергу, народний депутат Олег Ляшко опублікував у своєму блозі думку одного російського десантника, який звертався до своїх співвітчизників.

  «Я досить довго служив в армії і можу сказати, що українці ― непогані вояки. Адже ж вони почнуть партизанити. Ви відрізните українця від росіянина? Ніколи! А ось росіянина від українця ― завжди. Адже ми не вчимо мову. І, що ми будемо мати? Ви думаєте, що захищені від жаху війни? Я був у Волгограді після терористичних вибухів і бачив цей жах. А коли підуть труни, чи не призвуть тоді і ваших рідних?...», ― цитує NbNews. 

  Нагадаємо, двома днями раніше, після вбивства українського військовослужбовця у Сімферополі, виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов поклав провину за кровопролиття на Володимира Путіна і офіційно дозволив українським військовим застосовувати зброю. У свою чергу, український прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що конфлікт з Росією із політичної перейшов у військову стадію.

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.