• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Киеве «под шумок» массово грабят квартиры
  Опубликовано: 2014-02-14 23:43:51

  У Києві - пік квартирних крадіжок. Зазвичай, після новорічних свят, коли закінчується сезон відпусток, їх кількість зменшується. Але цьогоріч ситуація інша. Через політичні акції у місті побільшало "гастролерів". І дехто з них приїхав не з добрими намірами. Як захистити оселю від злодіїв, дивіться сюжет.

  Вистрибнули з третього поверху, щоб утекти від міліції. Але далеко не забігли. Злодії приїхали до Києва з Азербайджану - "під шумок" протестів пішли по квартирах. За "справою" їх і застав десятирічний хлопчик. Він саме повернувся додому зі школи. Те, що грабіжники запанікували і не чіпали малого, мати називає дивом. Від камери ховається.

  Таких випадків за останні два місяці у столиці чимало. Кількість порушень за цей період збільшилася майже на чверть, кажуть у міліції. Це квартирні та кишенькові крадіжки і вуличні напади. "Концертну" програму гастролери не змінюють.

  Ольга Білик, прес-секретар київської міліції:

  - Затримували людей, які перебували в центрі міста, нібито брали участь у акціях, насправді людина раніше мала судимість, коли з ним працювали, він повідомляв, що перша мета перебування його у місті Києві - взагалі не акції, тобто він просто приїхав і у зв'язку з такою ситуацією вирішив підзаробити.

  Прості гастролери у квартири зазвичай вламуються нахабно, залишають багато слідів. Тому їх найчастіше знаходять. Складніше з грабіжниками так би мовити "просунутими", кажуть у Державній службі охорони. Вони користуються інтернетом і про всі переміщення своїх жертв дізнаються одразу ж. "Їду у відпустку на Гоа" або "Чергую весь день на Майдані", кожна така фраза - пряма наводка для злочинців.

  Світлана Павловська, прес-секретар ДСО:

  - Эти тексты о том, куда я уезжаю и где я нахожусь, - поверьте, грамотным ворам, а они сейчас в большинстве своем грамотные, им никакого труда не составит по айпи-адресу определить местонахождение вашей квартиры.

  Потенційна зона ризику - три поверхи зверху та знизу. Склопакети не врятують. Якщо вікно стоїть у режимі провітрювання, зламати його - справа десяти секунд. Якщо зачинене - до хвилини.

  Далі - справа техніки. Фахівці з охорони кажуть: люди безпечні завжди ховають гроші у тих самих місцях - у туалетному бачку, шафах та під матрацами.

  - Надо в какой-то технологической полости спрятать, чтобы это не было так - взял одним движением, а раскрутил шурупами, чтобы это занимало минут пять, и он точно этим не будет заниматься. Если, допустим, навесные потолки, как в кухне, туда тоже можно спрятать.

  Ще краще берегти від злодіїв не тільки гроші, а й всю квартиру. Наприклад, підключити сигналізацію. Адже, коли грабіжники виламують двері і бачать сигнальний пульт, навіть за поріг не переступають.

  Олександра Казакова, Володимир Самченко, Новини, телеканал "Інтер"

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.