• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Киеве во всю работают бессовестные аферисты
  Опубликовано: 2013-12-09 07:23:08

  У столиці знов активізувалися аферисти. Щонайменше три групи махінаторів працювали в одному кварталі, виманювали у довірливих пенсіонерів усі їхні заощадження.

  Одна з постраждалих звернулась до міліції та написала в редакцію "Інтера". Нашій знімальній групі вдалося буквально по гарячих слідах спіймати шахраїв. Кримінальну історію в деталях знає Антон Нечипуренко.

  Не гаючи часу, їдемо на пошуки аферистів. Симпатичному тандему чоловіку й жінки Світлана Миколаївна віддала 5 тисяч гривень буквально годину тому.

  - Здесь стояла женщина у стеночки, вот здесь стоял молодой человек.

  На тому самому місці їх вже, звісно ж, немає. Світлана Миколаївна пригадує: не встигла отямитися, як в руку увіпхнули маленький номерок, а потім і зовсім збили з пантелику новиною:

  - "На Ваш", - ну, на мой номер - "выпал холодильник. Стоит он 5 тысяч. Мы Вам, если хотите, привезем его, а нет - берите деньгами".

  Те, що задля отримання подарунка потрібно було показати гроші, в жінки викликало підозри, та молоді люди вміло заговорили їй зуби, просто не давши оговтатися.

  - Выношу сумочку со своими 5 тысяч - "так вот, мы даем вам 3, и держите в руках крепко, и придете вечером - получите в 5:00".

  Її 5 тисяч гривень і ще 3 тисячі призових заклеїли у конверт та віддали законній власниці, наказавши не відкривати до 17-ої години. Перевірила, не дочекавшись, а замість грошей - папір.

  Аферистів разом із міліціонером шукаємо у найбільш людних місцях.

  Раптом ошукана пенсіонерка помічає підозрілу групу людей. В руках - конверт, подібний до того, що отримала вона.

  - А что случилось?

  - А вы не уходите! Подождите! Чем вы зайнимаетесь? На работу приехали? А от данной бабушки вы что хотели?

  - Ничё!

  - Ну карточка какая-то, конверт какой-то?

  - Нет, ничего не предлагали.

  - Ни вы, ни ваша спутница?

  - Какая спутница? Я ее в первый рази вижу!

  Схвильована пенсіонерка, яку вирвали з рук аферистів, гроші їм віддати не встигла. І що відбувається, не розуміє.

  Тамара, пенсіонерка:

  - Нам дали, мы позвонили и мы выиграли…

  Затримані чоловік із жінкою - не ті, що обдурили Світлану Миколаївну. Втім, їх "пакують" у патрульне авто й везуть до райвідділу.

  Наталя Калиновська, прес-офіцер Шевченківського РВ ГУМВС України у м.Києві:

  - Зараз вирішується питання про порушення кримінального провадження за статтею 190, це шахрайство. Передбачено покарання штрафом - до 50 мінімальних доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років.

  Світлана Миколаївна свої кревні 5 тисяч гривень вже повернути й не сподівається. Та надто радіє з того, що іншу жінку врятувала від лиха.

  - А вы не успели, мое солнышко, да?

  Подібні афери рідко розкриваються, тим більше, потерпілі соромляться про них повідомляти.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.