• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Уже привыкли: киевляне погрязли в долгах и кредитах
  Опубликовано: 2013-11-09 04:33:00
  Споживче кредитування в столиці переживає новий бум, наздоганяючи показники докризового 2007 року.
   
  Жителі столиці працюють більше, ніж кріпаки у Російській імперії, жартує керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман, пише Корреспондент.net
   
  Так, за підрахунками експерта, щоб виплатити позику, взяту на ноутбук, смартфон, пральну машину та інші блага цивілізації, житель столиці майже половину свого робочого часу трудиться на банки – за даними НБУ 135,1 млрд грн, що в сім разів більше бюджету Києва. З них 58 млрд грн – позики мешканців столиці та області, найбільших боржників у країні.
   
  Тим часом в цьому році в банківській системі вперше з початку кризи 2008 року частка кредитів, виданих фізособам, почала збільшуватися. Аналітики вважають, що сума кредитів, які, найімовірніше, будуть видані в цьому році, обжене докризовий і економічно жвавий 2007-й.
   
  У той час як зростаючу тягу співвітчизників до покупок в борг у відношенні самих позичальників фахівці вважають хронічним захворюванням, то відносно банків бачать позитивний ефект, що істотно оживляє сферу.
   
  У Топ-5 найбільш популярних товарів, які покупці беруть в розстрочку, входять телевізори, ноутбуки, смартфони, холодильники і пральні машини. Чим вище цінова категорія товару, тим краще він реалізується в кредит, пояснюють експерти. І якщо людина спочатку налаштована на покупку в борг, то вона швидше з одного виду товарів віддасть перевагу моделі подорожче.
   
  Наддоступність кредитів не єдина причина їхньої популярності. Українцями рухає бажання красивого життя, коментує Найман, їх доходи впали, але запити залишилися колишніми.
   
  Источник
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.