• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Новая станция киевского метро таит смертельную опасность
  Опубликовано: 2013-07-24 06:33:29

  Її обіцяли відкрити ще торік, потім урочисту дату перенесли на День Києва, згодом відтермінували до Дня Незалежності. Але буде добре, якщо 52-га станція столичної підземки «Теремки» запрацює до кінця року.

  Хоча робота тут кипить цілодобово. На майданчику в три зміни працює тисяча людей. Та за важку роботу гроші вони отримали ще за травень. Зізнаються – працюють стахановськими методами, але при цьому на технологію не зважають.

  А ось віце-прем’єр Олександр Вілкул упевнений – станцію зводять якісно. А заборгованість перед будівельниками метро обіцяє виплатити до кінця цього тижня.

  «Будь-які питання, які можуть бути, будуть закриті до кінця цього тижня. Все повинно бути зроблене якісно, комфортно, для людей. Гнати строки заради якості ніхто не буде», - запевняє Вілкул.

  Та грошей все одно бракує - скаржиться директор «Київметробуду». Станція «Теремки» коштує майже мільярд гривень, а профінансовано лише 200 мільйонів.

  «Зараз з міста виділяється 83 мільйони. Вони будуть до четверга видані. Із тих коштів піде на половину на будівництво і на закупку обладнання», - каже генеральний директор ПАТ «Київметробуд» Володимир Петренко.

  Зведуть «Теремки» - візьмуться за нову, четверту лінію на Троєщину – вона коштуватиме 10 мільярдів гривень. Щоправда, де їх узяти - в міськдержадміністрації не кажуть.

  Зате 40 мільйонів кредиту на 10 нових потягів для підземки вже взяли. Купуватимуть російські вагони, перші 10 уже їздять. Керівництво метро пояснює - хоча українські поїзди не гірші, тендер росіяни виграли.

  Проїзд у метро в найближчі місяці не здорожчає, хоча його економічно обґрунтована вартість не 2 гривні, а 3,5.

   

  http://fakty.ictv.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.