• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • «Арсенал» требует немедленной ликвидации Премьер-лиги!
  Опубликовано: 2009-09-09 09:24:16

  Сегодня пресс-служба футбольного клуба "Арсенал" (Киев) обнародовала заявление относительно нелегитимных действий Украинской Премьер-лиги. MIGnews.com.ua публикует текст заявления без правок и сокращений на языке оригинала:

  ЗАЯВА прес-служби футбольного клубу "Арсенал" (Київ)

  щодо нелегітимних дій Української Прем’єр-ліги

  7 вересня 2009 року генеральний директор Прем’єр-ліги Олександр Єфремов повідомив ФК "Арсенал", що йому надійшла команда не реєструвати гравця  Валерія Федорчука як такого, що уклав контракт з ФК "Арсенал" (Київ).

  Викликано це, як повідомляє керівництво Прем’єр-ліги, дивними обставинами. По-перше, тим, що Прем’єр-ліга практично не існує після рішення апеляційних інстанцій; а по-друге, начебто тим, що ФК "Арсенал" не вніс відповідного фінансового внеску до Прем’єр-ліги. Збоку відповідальних співробітників ФК "Арсенал" виникло цілком резонне запитання: оскільки збоку Прем’єр-ліги існує заборгованість перед ФК "Арсенал" за минулий рік (щодо продажу телевізійних прав), то цілком логічно, аби внесок був би вирахований з суми цього боргу. Але чиновники Прем’єр-ліги у відповідь повідомили наступне: ці гроші давно витрачені, Прем’єр-ліга фактично відчуває себе банкротом.

  Таким чином керівництво Прем’єр-ліги публічно визнало, що їх організація перестала фактично існувати як легітимний орган, що йому було доручено проведення Чемпіонату України з футболу у вищому дивізіоні, та не може фактично виконувати свої обов’язки.

  ФК "Арсенал" (Київ) констатує, що дії Прем’єр-ліги нанесли йому прямий збуток. Порушено спортивні принципи рівності та незаангажованості. І все це йде не на користь розвитку українського футболу.

  Керівництво ФК "Арсенал" звертається до Федерації футболу України з вимогою негайно втрутитися в ситуацію, оскільки саме ФФУ доручала Прем’єр-лізі проведення Чемпіонату України з футболу у вищому дивізіоні, а тепер, коли порушено усі можливі спортивні принципи та власне закони, не може лишатися відстороненою від процесу. ФК "Арсенал" вимагає негайного розгляду ситуації з фінансово неспроможною, нелегітимною з правової точки зору організації, яка ставить під загрозу майбутнє всього українського футболу. Не може існувати такої ситуації, коли футбольні справи будуть вирішуватися виключно кабінетними колізіями та інтригами чиновників Прем’єр-ліги!

  У свою чергу ФК "Арсенал" має намір звернутися до суду з позовом особисто на О.Єфремова щодо відшкодування збитків ФК "Арсенал", ФК "Львів" та особисто гравця В.Федорчука, які виникли безпосередньо через дії генерального директора Прем’єр-ліги.

  Сьогодні всім зрозуміло, що Прем’єр-ліга не виконує спортивних та власне юридичних законів, не справляється з функціями проведення Чемпіонату України з футболу у вищому дивізіоні, керується людиною, яка з’являється на місці президента ПЛ лише в перервах між засіданнями фракції у парламенті. Всім зрозуміло, що ПЛ сьогодні є головним гальмом розвитку вітчизняного футболу.

  Инф. mignews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  27 ноя, 16:30

  27 ноя, 13:45

  27 ноя, 12:00

  26 ноя, 13:15

  26 ноя, 13:00

  26 ноя, 09:15

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.