• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Грищенко розповів про можливість перегляду цін за базування Чорноморського Флоту Російської Федерації в Криму
  Опубликовано: 2006-03-09 12:55:00

  “Якщо з подачі російської сторони вирішено перейти на ринкові принципи по газу, при цьому одержуємо якусь непрозору компанію-постачальника газу – нічого іншого не залишається, як переходити на такі ж принципи в усіх інших сферах”. Так прокоментував міністр оборони України Анатолій Гриценко можливість перегляду цін за базування Чорноморського Флоту Російської Федерації в Криму інтерв’ю, яке оприлюднено 9 березня.

  “Нам потрібно було відразу визначатися: або ми працюємо по-братськи, або по-ринковому. По-братськи не вийшло. Ціни на імпортний газ, який має стратегічне значення для нашої економіки, запропоновано підняти мало не в п’ять разів. Я вже не говорю про те, що Угоди, які були підписані, дотепер залишають у більшості з нас багато питань. Тому на відносини між двома країнами потрібно дивитися в комплекс”, - зазначив Анатолій Гриценко.

  У той же час міністр оборони України зазначив, що питання наскільки підніметься вартість орендної платні для російського Чорноморського Флоту і яким буде механізм перегляду - це компетенція Міністерства економіки України, Міністерства фінансів та Державного комітету України по земельних ресурсах.

  Говорячи про хід інвентаризації об’єктів Чорноморського Флоту Російської Федерації в Криму, керівник оборонного відомства зазначив, що на сьогодні перевірка ще триває.

  “Про підсумки інвентаризації говорити ще зарано. Якщо не буде проблем на вищому рівні, наприклад, на рівні Міністерства закордонних справ, то я вважаю, що через військові відомства двох країн ми всі проблеми вирішимо безконфліктно”, - зазначив Анатолій Гриценко.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.