• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Литвин привітав працівників житлово-комунальної сфери із професійним святом
  Опубликовано: 2006-03-17 10:28:00

  Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав працівників житлово-комунальної сфери і побутових служб із професійним святом (Інформаційне управління)

  Текст привітання:

  Сердечно вітаю вас із професійним святом Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

  Житлово-комунальне господарство України це розгалужений комплекс життєзабезпечення населення, у якому задіяна майже чверть основних фондів держави і зайнято велику кількість працівників. Стан справ у цій сфері, ваша праця великою мірою визначають соціальне самопочуття жителів міст і сіл, рівень життя людей.

  На жаль, технічна відсталість галузі, зношеність мереж і обладнання знижують ефективність ваших зусиль, заважають розширенню комунальних послуг, роблять їх далекими від сучасних стандартів.

  Минула зима, влаштувавши комунальникам серйозні випробування, поставила під сумнів надійність функціонування житлово-комунальних систем і ще більш загострила необхідність глибокої реформи галузі, основні віхи якої визначено Законом України "Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлового господарства на 2004-2010 роки".

  Усе це вимагає об\'єднання зусиль центральних і місцевих органів влади та місцевого самоврядування у модернізації житлово-комунального сектора, створення тут конкурентного середовища і формування ринку комунальних послуг, здійснення ефективної інвестиційної і тарифної політики, яка поставить оплату послуг у залежність від їхньої якості. Як одне з найважливіших завдань постає збереження енергоресурсів.

  Немає сумніву, що працівники комунальних служб і підприємств побутового обслуговування будуть на рівні завдань, які постають перед ними, і зроблять усе можливе для реалізації наміченого.

  Бажаю вам міцного здоров\'я, творчої наснаги, нових здобутків у нелегкій, але такій потрібній усім нам праці. Нехай вона приносить людям радість і втіху затишних осель. Щастя й достатку вам і вашим родинам.

  Володимир ЛИТВИН

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.