• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ
  Опубликовано: 2006-03-21 12:05:00

  Компанія “Лекс Консалтінг”

  Запрошує на консультаційний семінар:

  ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ

  (СУЧАСНА ПРАКТИКА УКЛАДАННЯ, ВИКОНАННЯ ДОГОВОРІВ, ТИПОВІ ПОМИЛКИ І ПОРУШЕННЯ, СУДОВИЙ РОЗГЛЯД СПОРІВ)

  Семінар проводиться в м. Києві 30 березня 2006 року

  Семінар проведе:

  Теньков С.О.  – адвокат з 30-річним стажем, постійний ведучий рубрики судової практики журналу «Вісник господарського судочинства», доктор філософії в галузі права, автор багатьох публікацій в спеціалізованих виданнях, автор 4 монографій.

  В програмі семінару будуть розглянуті та проаналізовані наступні питання:

  1.            Закон від 15.12.2005 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» - зміни у правовому регулюванні будівництва:

  ·              Чи можливі зараз інвестиційні договори у будівництві ?

  ·              Зміни до Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю».

  2.            Законодавство, що регулює відносини у будівництві. Особливості застосування ЦК і ГК – якому кодексу віддати перевагу ? Чи завжди обов’язкові ДБН ? Ступінь обов’язковості інших правових актів у будівництві, як розрізнити обов’язкові і не обов’язкові ?

  3.            Деякі особливості судового розгляду спорів у будівництві (призначення і оплата експертиз, докази)

  4.            Регулюванні договорів підряду за постановою КМУ від 01.08.2005р.

  5.            Порядок укладення договорів підряду, які умови є обов’язковими? Визнання договорів підряду неукладеними – причини і наслідки. Огляд судової практики. 

  6.            Вимоги до форми та змісту договорів за матеріалами перевірок

  7.            Узагальнення сучасного досвіду вирішення конфліктів що виникають при землевідведенні (на прикладі Києва і великих міст). Деякі питання застосування земельного законодавства. 

  8.            Визначення вартості будівництва (юридичний аспект), кошториси у судовій практиці, особливості заповнення деяких обов’язкових форм з огляду на сучасне законодавство. Можливості для самостійної розробки будівельним підприємством власних норм і стандартів.

  9.            Гарантійні строки, скриті дефекти, позовна давність

  10.        Розрахунки – чи можливі ціни у ВКВ, можливості для зміни кошторису у випадку подорожчання будматеріалів, тарифів тощо. Акти звірки – нове у судовій практиці.

  11.        Санкції і відповідальність за порушення договору підряду. Особливості відшкодування збитків – що дає попередження про можливе порушення умов договору у майбутньому. Форс-мажор – сучасний погляд і судова практика.    

  12.        Оформлення виконання договору, прийом-передача об’єктів – нове у законодавстві, конфлікти і судова практика, спроби зменшити  обумовлену ціну через суд після підписання актів прийому-передачі. Дефекти акту прийому-передачі і оформлення права власності – судова практика. 

  13.          Одностороння відмова від договору і зміна його умов без погодження з іншою стороною – сучасне законодавство і судова практика

  14.         Закон від 15.12.2005 і об’єкти незавершеного будівництва – як оформити передачу-відчуження, іпотеку. Зміни у Цивільному кодексі. Старі проблеми і нові способи їх вирішення. Огляд сучасної практики.

  15.         Як позбутися об’єктів нерухомості, що перебувають на балансі і є обтяжливими ?

  16.          Фінансово-кредитні механізми будівництва житла, іпотека, відокремлення управління коштами від інвестиційного договору і будівельного підряду, безпроцентні (цільові) облігації

  17.         Інвестиційні договори, пайова участь, нові тенденції у використанні договорів доручення – зміни за Законом від 15.12.2005.

  18.         Деякі особливості будівництва за кошти населення за Законом від 15.12.2005, 22.12.2005.

  19.         Відносини власності у будівництві – зміни за Законом від 15.12.2005

  Організаційні питання:

  Реєстрація учасників з 9-00 до 10-00

  Початок семінару: 10-00

  Вартість обслуговування одного учасника семінару 690,00 грн. без ПДВ (єдиний податок).

  При одночасній оплаті участі в семінарі за 2-х учасників – знижка 7%, за 3-х учасників – 25%

  Оформлення рахунків-фактур та реєстрація учасників за телефоном: 599-53-22 та по електронній почті:  Lex_admin@ukr.net

  Більш детальна інформація про цей та інші семінари на сайті: http://www.ccg.com.ua, в розділі «НОВИНИ»

   

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  18 июн, 15:00

  18 июн, 13:15

  17 июн, 18:00

  17 июн, 17:00

  17 июн, 10:30

  16 июн, 15:30

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.