ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ

21 мар, 12:05

Компанія “Лекс Консалтінг”

Запрошує на консультаційний семінар:

ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ

(СУЧАСНА ПРАКТИКА УКЛАДАННЯ, ВИКОНАННЯ ДОГОВОРІВ, ТИПОВІ ПОМИЛКИ І ПОРУШЕННЯ, СУДОВИЙ РОЗГЛЯД СПОРІВ)

Семінар проводиться в м. Києві 30 березня 2006 року

Семінар проведе:

Теньков С.О.  – адвокат з 30-річним стажем, постійний ведучий рубрики судової практики журналу «Вісник господарського судочинства», доктор філософії в галузі права, автор багатьох публікацій в спеціалізованих виданнях, автор 4 монографій.

В програмі семінару будуть розглянуті та проаналізовані наступні питання:

1.            Закон від 15.12.2005 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» - зміни у правовому регулюванні будівництва:

·              Чи можливі зараз інвестиційні договори у будівництві ?

·              Зміни до Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю».

2.            Законодавство, що регулює відносини у будівництві. Особливості застосування ЦК і ГК – якому кодексу віддати перевагу ? Чи завжди обов’язкові ДБН ? Ступінь обов’язковості інших правових актів у будівництві, як розрізнити обов’язкові і не обов’язкові ?

3.            Деякі особливості судового розгляду спорів у будівництві (призначення і оплата експертиз, докази)

4.            Регулюванні договорів підряду за постановою КМУ від 01.08.2005р.

5.            Порядок укладення договорів підряду, які умови є обов’язковими? Визнання договорів підряду неукладеними – причини і наслідки. Огляд судової практики. 

6.            Вимоги до форми та змісту договорів за матеріалами перевірок

7.            Узагальнення сучасного досвіду вирішення конфліктів що виникають при землевідведенні (на прикладі Києва і великих міст). Деякі питання застосування земельного законодавства. 

8.            Визначення вартості будівництва (юридичний аспект), кошториси у судовій практиці, особливості заповнення деяких обов’язкових форм з огляду на сучасне законодавство. Можливості для самостійної розробки будівельним підприємством власних норм і стандартів.

9.            Гарантійні строки, скриті дефекти, позовна давність

10.        Розрахунки – чи можливі ціни у ВКВ, можливості для зміни кошторису у випадку подорожчання будматеріалів, тарифів тощо. Акти звірки – нове у судовій практиці.

11.        Санкції і відповідальність за порушення договору підряду. Особливості відшкодування збитків – що дає попередження про можливе порушення умов договору у майбутньому. Форс-мажор – сучасний погляд і судова практика.    

12.        Оформлення виконання договору, прийом-передача об’єктів – нове у законодавстві, конфлікти і судова практика, спроби зменшити  обумовлену ціну через суд після підписання актів прийому-передачі. Дефекти акту прийому-передачі і оформлення права власності – судова практика. 

13.          Одностороння відмова від договору і зміна його умов без погодження з іншою стороною – сучасне законодавство і судова практика

14.         Закон від 15.12.2005 і об’єкти незавершеного будівництва – як оформити передачу-відчуження, іпотеку. Зміни у Цивільному кодексі. Старі проблеми і нові способи їх вирішення. Огляд сучасної практики.

15.         Як позбутися об’єктів нерухомості, що перебувають на балансі і є обтяжливими ?

16.          Фінансово-кредитні механізми будівництва житла, іпотека, відокремлення управління коштами від інвестиційного договору і будівельного підряду, безпроцентні (цільові) облігації

17.         Інвестиційні договори, пайова участь, нові тенденції у використанні договорів доручення – зміни за Законом від 15.12.2005.

18.         Деякі особливості будівництва за кошти населення за Законом від 15.12.2005, 22.12.2005.

19.         Відносини власності у будівництві – зміни за Законом від 15.12.2005

Організаційні питання:

Реєстрація учасників з 9-00 до 10-00

Початок семінару: 10-00

Вартість обслуговування одного учасника семінару 690,00 грн. без ПДВ (єдиний податок).

При одночасній оплаті участі в семінарі за 2-х учасників – знижка 7%, за 3-х учасників – 25%

Оформлення рахунків-фактур та реєстрація учасників за телефоном: 599-53-22 та по електронній почті:  Lex_admin@ukr.net

Більш детальна інформація про цей та інші семінари на сайті: http://www.ccg.com.ua, в розділі «НОВИНИ»

 


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/119206.html



Читайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua