• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Медведчуку і Вітренко до Верховної Ради далеко

    Опубликовано: 2005-12-14 15:27:00
    За даними на кінець листопаду, шість політичних сил мають шанс пройти в український парламент під час виборів, повідомляє Інтерфакс. Про це свідчать результати соцопитування "Рік після Майдану: настрій громадян України", яке провів Національний інститут стратегічних досліджень на початку і в кінці листопаду 2005 року.
     
    Згідно з даними дослідження за Партію регіонів готові віддати голоси 24% виборців, за блок "Наша Україна" - 19,9%, за Блок Юлії Тимошенко - 15,9%, за Компартію - 7,6%, за Народний блок Литвина - 7,5%, за Соціалістичну партію - 7,1%.
     
    Крім того, 2,8% респондентів готові проголосувати за ПСПУ, 2,2% - за блок "Об'єднаємо Україну" (Форум члена СДПУ(о) Кравчука), 1,6% - за партію "Пора", 1,5% - за Партію зелених, 0,9% - за блок "Віче", 0,7% - за партію "Союз" і 1,1% - за іншу партію або блок.
    7,3% респондентів мають намір проголосувати проти усіх.
     
    Відповідаючи на питання про те, наскільки змінилося життя українців за останній рік, 13,6% респондентів відзначили, що життя стало набагато гірше, 23,7% - що небагато погіршилася, 45,2% - що їхнє життя не змінилося, і 15,9% вважають, що їхнє життя дещо покращилося.
     
    Всього 1,6% респондентів вважають, що їхнє життя значно покращилося за останній рік.
     
    За даними дослідження, 41,8% українців вважають політичну ситуацію в країні дуже напруженою, 32% не можуть визначити політичну ситуацію однозначно, 16,7% вважають, що політична ситуація в цілому нормальна.
     
    При цьому 8,5% упевнені, що політична ситуація в Україні вибухонебезпечна і тільки 1% вважає, що ця ситуація в країні є благополучною.
     
    Більше половини учасників опитування - 54% - вважають, що Україна має орієнтуватися на Росію, а 46% - на захід. При цьому 68% опитаних підтримують розвиток демократії в країні і 32% виступають за авторитаризм.
     
    Серед першочергових задач нового уряду 60,3% опитаних називають підвищення зарплат і пенсій, 53,3% - боротьбу з корупцією, 50,3% - підйом сільського господарства, 33,1% - забезпечення стабільної роботи у великій промисловості.
     
    31,2% - вважають, що уряд у першу чергу має приділити увагу питанням освіти й охорони здоров'я, а 30,8% упевнені, що Кабінет міністрів має, у першу чергу, стежити за дотриманням законів усіма громадянами України.
     
    У ході опитування взяли участь на початку листопада 2 тисячі респондентів і наприкінці листопада 6 тисяч респондентів. Похибка складає 2,3% і 1,5%.
     
    «Депутат»
    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.