• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Мережа пунктів незламності в Україні: Зростання інфраструктури для зручності громадян

  Опубликовано: 2023-11-21 18:00:36

  Україна активно розвиває мережу пунктів незламності, і наразі вже запрацювало 10 945 таких пунктів на території країни. Ще 2 356 пунктів готові до відкриття, що додає додаткові можливості для громадян. Про це повідомило Міністерство інфраструктури, підкреслюючи активний розвиток цієї інфраструктури для полегшення життя населення.

  Станом на середину листопада наразі створено понад 13,3 тисячі пунктів незламності, що перевищує заплановану кількість на понад 1,2 тисячі. Це свідчить про успішну ініціативу з розвитку пунктів незламності та їх широкий прийом серед громадян.

  З жовтня стала доступна картографічна інформація про пункти незламності через застосунок "Дія". Громадяни можуть легко знаходити найближчі пункти та перевіряти перелік послуг, які вони надають. Це створює зручність та доступність для користувачів.

  Важливою частиною цієї ініціативи є можливість користувачів шукати пункти незламності за регіонами та отримувати інформацію, навіть при відсутності світла чи інтернет-з'єднання. Це робить застосунок "Дія" ефективним інструментом у різних ситуаціях.

  Застосунок також дозволяє встановлювати фільтри для пошуку пунктів незламності з певними опціями, такими як пандуси, доступ до Інтернету, мобільний зв'язок та генератори. Це забезпечує громадянам точну інформацію про доступні послуги в кожному пункті та полегшує їхній вибір.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.