• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Чорна п'ятниця в Україні: час найбільших знижок

  Опубликовано: 2023-10-16 16:18:15

  Чорна п'ятниця - це святковий час для шопоголіків та цінителів знижок, який щороку відзначається наприкінці листопада. Ця традиція зародилася в Сполучених Штатах, але швидко стала популярною по всьому світу. Цьогорічна Чорна п'ятниця припадає на 24 листопада, і це один з найочікуваніших днів для шопінгу. Приходячи ближче до цього дня, багато покупців мають списки бажаних товарів та ретельно вивчають ціни, готуючись до великого шопінгу. Деякі магазини починають свої розпродажі ще за тиждень до Чорної п'ятниці, і акції можуть тривати навіть до кінця грудня.

  Де шукати знижки

  Найкращі знижки та найширший асортимент товарів зазвичай знаходяться в спеціалізованих магазинах та на інтернет-платформах. Тут можна знайти товари відомих брендів та апаратуру за привабливими цінами. Однак варто пам'ятати, що об'єм знижок та акцій може варіюватися від магазину до магазину.

  Коротше кажучи, майже кожен продукт і бренд матиме певну акцію чи знижку протягом сезону Чорної п’ятниці. З огляду на це, найкращі знижки, ймовірно, будуть на дорогі товари, ціни на які зазвичай не знижуються. Ось короткий перелік найбільших угод, які очікуються у 2023 році:

  1. Комп’ютери та ноутбуки – ще одна високобюджетна категорія техніки, пропозиції щодо ПК і ноутбуків є одними з найбільш затребуваних продажів святкового сезону. Особливо це стосується пропозицій ігрових комп’ютерів і ігрових ноутбуків завдяки відносно високій ціні відеокарт у цих машинах.

  2. Телевізори. Незважаючи на те, що ціни на телевізори значно впали за останні роки, Чорна п’ятниця все ще залишається найкращим часом для покупки нового телевізора. Найбільші онлайн-магазини завжди мають досить значне зниження цін як на моделі 2023 року, так і на старіші версії великих брендів.

  3. Телефони. Якщо ви сподіваєтеся придбати новий телефон недорого, святковий сезон – найкращий час для цього. З новими випусками восени усі різні оператори мобільного зв’язку починають пропонувати рекламні акції, пов’язані з новими телефонними планами.

  4. Іграшки. Через те, що Чорна п’ятниця наближається до свят, це чудовий час, щоб купити іграшки набагато дешевше. Деякі з найдорожчих наборів завжди надходять у продаж у листопаді, і зазвичай у продажу також можна знайти такі речі, як фігурки, ляльки, конструктори та інше. Це також чудовий час купити одну з найкращих настільних ігор недорого.

  5. Одяг. Новий одяг є одним із найпопулярніших речей, які можна купити під час сезону Чорної п’ятниці, і особливо ви знайдете чудові пропозиції чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Просто переконайтеся, що ви перевірили час Чорної п’ятниці для цих магазинів, перш ніж йти.

  Поради щодо онлайн-покупок у Чорну п’ятницю 2023 в Україні

  Може здатися безглуздим починати планувати шопінг у Чорну п’ятницю прямо зараз, але це допоможе вам заощадити багато грошей, коли прийде час робити покупки. Ось кілька порад щодо Чорної п’ятниці, які варто взяти до уваги напередодні події:

  • Встановіть бюджет. Слідкуйте за тим, скільки грошей ви можете витратити, щоб уникнути перевитрати. Коли все розпродажі, можна легко купити більше, ніж насправді варто, лише тому, що речі мають найнижчу ціну за рік.

  • Створіть список покупок. Точно знати, на що ви шукаєте знижки, — це чудовий спосіб уникнути непотрібних покупок. Це також може спростити для вас порівняння цін між роздрібними продавцями або завчасне встановлення сповіщень про падіння цін.

  • Порівняйте ціни. Якщо ви робите дорогу покупку, обов’язково проведіть принаймні деякі дослідження, перш ніж купувати цей товар. Це означає пошук незалежних оглядів або свідчень із надійних джерел щодо цих продуктів.

  Чорна п'ятниця в Україні та інших країнах світу - це святковий час для покупок. Шукачі знижок мають можливість придбати товари за привабливими цінами та зекономити значну суму грошей. Важливо пам'ятати про ретельне планування та розумне використання знижок, а також обирати лише ті товари, які дійсно потрібні. Це саме той час, коли розумні покупці можуть зробити вигідні угоди та насолоджуватися новими придбаннями.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.