• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Другий російський банк не зміг заплатити за євробондами і опинився в стані дефолту
  Опубликовано: 2022-04-21 09:30:06

  Що потрапив під санкції Россельхозбанк (РСХБ) не зміг вчасно виплатити купон за доларовими єврооблігаціями на 500 млн доларів з погашенням у 2023 році. Він став другим російським банком, який опинився в стані дефолту.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення банка.

  Банк заявив, що у зв'язку з введеними Великобританією санкціями, 16 квітня не провів виплату процентів на загальну суму 21,25 млн доларів на користь емітента єврооблігацій компанії RSHB Capital Sa (Люксембург).

  Згідно з повідомленням, платіжний агент не підтвердив готовність прийняти від банку платіж і провести виплату відсотків депозитаріям Euroclear / Clearstream / DTC, і далі власникам єврооблігацій.

  РСХБ став другим російським банком, офіційно повідомив про проблеми з проведенням платежів. Раніше Совкомбанк, що підпав під санкції США, оголосив про те, що призупинив нарахування відсотків за двома випусками єврооблігацій. Банк пояснив, що через введені проти нього санкції "не має технічної можливості розпоряджатися заблокованими активами і повноцінно використовувати міжнародну платіжну інфраструктуру для обслуговування позик".

  Раніше агентство Bloomberg писало, що перший за сторіччя дефолт Росії за зовнішніми зобов'язаннями тепер виглядає майже неминучим. Дані про страхове покриття боргу дають майже 90% ймовірність дефолту протягом 12 місяців.

  ОЛЕКСАНДР БІЛОУС

  Інф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.