• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Процедуру оцінки землі та нерухомості змінять
  Опубликовано: 2022-01-24 09:15:49

  Фонд держмайна очікує прийняття Верховною Радою змін до законодавства, які дозволять ліквідувати фракційну оцінку (окрему оцінку земельної ділянки та нерухомості на ній) і впровадити світові стандарти ведення оціночної діяльності.

  Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна з посиланням на главу відомства Дмитра Сенниченка.

  «Наступний етап нашої роботи – ліквідація фракційної оцінки та перехід до світових стандартів оціночної діяльності. Ці зміни дозволять впровадити в Україні правила, зрозумілі для бізнесу з будь-якої країни. Відповідний законопроект вже подано до Верховної Ради»,-цитує прес-служба Сенниченка.

  Зазначається, що законопроект було розроблено спільно з представниками Світового банку, зараз очікується його розгляд у Верховній Раді.

  Першим кроком стала ліквідація майданчиків-посередників, які брали кошти за внесення даних про оцінку до реєстру. Тепер це відбувається повністю безкоштовно, завдяки чому громадяни заощадили понад 2 млрд грн.

  Запущений в 2021 році сервіс автоматичної оцінки вартості нерухомості став другим етапом реформи. Тепер не обов’язково звертатися до оцінювачів для визначення вартості майна. Щоб отримати оцінку, достатньо зайти на сайт і внести необхідну інформацію.

  «Починаючи з червня 2021 року, сервісом автоматичної оцінки нерухомості скористалися 800 тис. разів, що дозволило заощадити громадянам 80 млн грн, тоді як загальний економічний ефект від реформи становить майже 2,1 млрд грн», – заявив він.

  Від приватизації до державного бюджету України в 2021 році надійшло 5,1 млрд грн, що є рекордним показником за десятиліття. Від оренди держмайна до бюджету минулого року надійшло 1,62 млрд грн.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.